MSI GL62 6QE Uyku Modundan Çıkarken Ekran Bozulma Sorunu

Paddy

Hectopat
Daha fazla  
Yeni aldığım ve üzerinde Windows 10 Pro olan laptop power tuşundan ya da zamanlama nedeniyle uyku moduna geçip tekrar uyandırıldığında harddisk çalışmasına rağmen ekran bozularak geliyor. Bu bozulma dalgalanan bir renk cümbüşü ve çubuklar halinde. Ekranla ilgili herhangi başka bir sorun yaşamadığımı da belirteyim. Bütün driverlarımı kontrol ettim. Hepsi güncel ve tam görünüyor. Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısını bugün bana da oldu. Uyku modunda çıkarken ekran siyah kalıyor. Herhangi bir tuşa basınca da bozuk bir görüntü geliyor.

Merhabalar. BIOS'u güncelledim fakat sorun devam ediyor. FW versiyonumu bulamadığım için o konuda bir şey yapmadım. AIDA 64 raporu için hangi bilgileri istiyorsanız tabiki paylaşırım. Sorunun görseli de aşağıda ki gibi.
IMG_0201.JPG

Bende MSI GP72 var. Aynı sorun bende de var. Hatta önce benim çektiğim resmimi yüklemişler diye şaşırdım. Cihazı alalı 1 ay olmadı daha. Umarım sorun yazılımsaldır.
Arkadaşlar MSI teknik desteğe mail attım gece. Sağ olsunlar hemen cevap yazmışlar. Intel VGA driverlarını güncellememi istediler. Güncelledim, şimdilik sorun düzledi.

Aynı sorun bende de var. Bugün bu sorun oldu. Windows 10'u güncelledikten sonra oldu. Daha 2 3 aylık cihaz. Msı GL62 6QD kullanıyorum. Arkadaşın attığın fotoğraf ile aynı ekranı alıyorum. Çözümü bulan var mı ?

Merhabalar. BIOS'u güncelledim fakat sorun devam ediyor. FW versiyonumu bulamadığım için o konuda bir şey yapmadım. AIDA 64 raporu için hangi bilgileri istiyorsanız tabiki paylaşırım. Sorunun görseli de aşağıda ki gibi.Eki Görüntüle 261468
merhaba bende daha 20 gün önce
Dell Inspiron 7567 4B30F81C Intel Core i5-7300HQ 2.30GHz 8GB 1TB 4GB GTX 1050 15.6" FHD FreeDOS Gaming (Oyuncu) Notebook aldım aynı sorun tam 3 saat önce bende de başladı bu sorunun nedenini bilen varmı herşeyi denedim bütün sürümleri tekrar yükledim ama uyku modundan çıkarken ekran bu hale geliyor sorun ne olabilir arkadaşlar

Dell inspiron 7567 birebir aynı bilgisayar ile aynı sorun üzerinde 1-2 saat önce uğraştım.
Sorunun yazılımsal olduğu aşikar. Windows 10 üzerinde yeni gelecek olan güncellemeyi ya da İntel Grafik güncellemesini beklemek lazım. Yani içiniz rahat olsun zamanla çözüme kavuşacaktır.

Dell inspiron 7567 birebir aynı bilgisayar ile aynı sorun üzerinde 1-2 saat önce uğraştım.
Sorunun yazılımsal olduğu aşikar. Windows 10 üzerinde yeni gelecek olan güncellemeyi ya da İntel Grafik güncellemesini beklemek lazım. Yani içiniz rahat olsun zamanla çözüme kavuşacaktır.
tesekkurler anlayisin icin yakin zamanda bir cozume ulasirsan benide bilgilendirirmisin daha 20 gün oldu insanin ici gidiyor verdigim para bosami gitti die.

Yeni konular

Geri
Yukarı