MSI GL62 6QE Uyku Modundan Çıkarken Ekran Bozulma Sorunu

çok teşekkür ederim sayenizde kurtuldum bu sorundan.herkes bir şey söyledi çevremde.biri ekran kartı,biri anakart bozulmuştur servise gönder demişti güncelleme ile sorun kalmadı.msi pe606qe407xtr
4ebcce1d30b17495492855f210ba93cc.jpeg
6879beeeb0d6ae658f61e5117d958195.jpeg
b39cf5711c4886e2ed9f5245fe268299.jpeg

i7 7700 HQ için verdiğim link size uygun olandır. Detaylı yükleme için ;
1. Bilgisayarınızdan Gizli Dosya ve Klasörleri gösterin.
2. Kullanıcı > AppData > Local > Temp klasörünü açın.
3. Driver Setup 'ını çalıştırın ileri dediğinizde bir yükleme yapılacak(yükleme uyarısına tamam demeyin) bu sırada temp klasörünü gözleyin orada bir klasör oluşacak. (Örn : pftE779~tmp)
4. Şimdi Aygıt Yöneticisinden İntel HD Graphics driver için sağ tıklayıp Sürücü Yazılımını Bilgisayarımdan Seç ve Disketi Var diyerek temp içerisindeki klasör > Graphics içerisinden .inf dosyasını seçin yüklemeyi yapın.
Tabi bu konularda bilgi sahibi değilseniz güncellemeyi beklemeniz daha iyi olur.

aynı sorun bende de vardı yazılanları yaptım ve ÇÖZÜLDÜ teşekkürler

i7 7700 HQ için verdiğim link size uygun olandır. Detaylı yükleme için ;
1. Bilgisayarınızdan Gizli Dosya ve Klasörleri gösterin.
2. Kullanıcı > AppData > Local > Temp klasörünü açın.
3. Driver Setup 'ını çalıştırın ileri dediğinizde bir yükleme yapılacak(yükleme uyarısına tamam demeyin) bu sırada temp klasörünü gözleyin orada bir klasör oluşacak. (Örn : pftE779~tmp)
4. Şimdi Aygıt Yöneticisinden İntel HD Graphics driver için sağ tıklayıp Sürücü Yazılımını Bilgisayarımdan Seç ve Disketi Var diyerek temp içerisindeki klasör > Graphics içerisinden .inf dosyasını seçin yüklemeyi yapın.
Tabi bu konularda bilgi sahibi değilseniz güncellemeyi beklemeniz daha iyi olur.
Pardon bu 2. maddedeki kullanıcı bölümüne nereden ulaşacağız

Bilgisayarım > C: (Sistemin kurulu olduğu disk) > Kullanıcılar > Kullanıcı Adınıza ait klasördür.
veya
Masaüstü > Kişiselleştir > Temalar > Masaüstü Simge Ayarları 'ndan Kullanıcı Dosyalarını aktif edin.

merhaba
lenovo yoga 510 leptopumda aynı problemi yaşıyorum.
win 10 i5 işlemci..
uyku moduna girip çıkarınca ekranda resimdeki dalgalanma oluyor..
güncelemeleri yaptım. vga yeniden yükledim. ama problemi çözemedim. burdaki çözüm benim işlemcime uygun mu bilemedim. yardımlarını bekliyorum. teşekkürler
WhatsApp Image 2018-03-22 at 14.04.26.jpeg

merhaba
lenovo yoga 510 leptopumda aynı problemi yaşıyorum.
win 10 i5 işlemci..
uyku moduna girip çıkarınca ekranda resimdeki dalgalanma oluyor..
güncelemeleri yaptım. vga yeniden yükledim. ama problemi çözemedim. burdaki çözüm benim işlemcime uygun mu bilemedim. yardımlarını bekliyorum. teşekkürlerEki Görüntüle 290912
Merhaba. İntel grafik işlemcisini güncelleyince sorunu çözmüştüm.

Peki nasıl 3. maddeyi nasıl yapıcağız yani driver nerden açılıyor
Bilgisayarım > C: (Sistemin kurulu olduğu disk) > Kullanıcılar > Kullanıcı Adınıza ait klasördür.
veya
Masaüstü > Kişiselleştir > Temalar > Masaüstü Simge Ayarları 'ndan Kullanıcı Dosyalarını aktif edin.
Merhaba driver setup nasıl açılıyor

Merhaba güncel bir çözüm bulabilen oldu mu? Driverları tekrar kurdum BIOS güncel Windows güncel yeni SSD aldım ama hiçbir şekilde düzelmedi. 2 senedir bu sorunu yaşıyorum hiçbir güncelleme işe yaramadı maalesef :(

Geri
Yukarı