Çözüldü MSI GL62 6QF laptop sürekli mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Bilgisayar sürekli mavi ekran veriyor.
Bilgisayarı açtığımda %80 açıldıpı anda Windows yazısı görünüp masaüstü gözüktüğü anda mavi ekran veriyor her mavi ekranında hata kodu farklı. Bazen de PC açılıyor kullanmaya başladıktan Max 5 dk sonra mavi ekran verip kapanıyor. Bazen üst üste mavi ekran veriyor. (mavi akran veriyor PC yeniden başlatılıyor sonra daha yeniden başlatma olmadan hemen bir daha mavi ekran verip PC kapanıyor). En son winre girip girip sıfırlıyım dedim sıfırlaya tıkladığım anda gene mavi ekran geldi.
Bilgisayarım MSI GL62 6qf.
Intel i7 6.nesil
NVIDIA GTX 960M.
16 GB(8+8) DDR4 RAM.
Samsung 960EVO 500GB M.2 SSD.
1TB HDD var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosyalar RAM'i işaret ediyor, sonradan bir RAM eklemesi ya da XMP ile ayar yaptınız mı?

Hayır yapmadım sonradan taktığım tek şey m2 ssd kalan herşey aldığımdakiyle aynı ve ekstra bi ayar yapmadım. Attınız videoyu deneyip sonuçları haber vericem.

Dosyalar RAM'i işaret ediyor, sonradan bir RAM eklemesi ya da XMP ile ayar yaptınız mı?

Bu bittimi tam anlamadım aşşağıda pass complate yazıyor ama yukarda % dolup tekrar başlıyo?
B16DD3B1-3C94-4AF7-99ED-D3CC3279FBCF.jpeg

Tamamlandı galiba?

Servise götürdüm ve arıza tespit yaptırdım. Bilgisayarın işlamci soketi yanmış.
Bu arada güvenli modda bile mavi ekran veriyor.
Zar zor aldım dosyaları.

Hayır yapmadım sonradan taktığım tek şey m2 ssd kalan herşey aldığımdakiyle aynı ve ekstra bi ayar yapmadım. Attınız videoyu deneyip sonuçları haber vericem.

Bu bittimi tam anlamadım aşşağıda pass complate yazıyor ama yukarda % dolup tekrar başlıyo?
B16DD3B1-3C94-4AF7-99ED-D3CC3279FBCF.jpeg

Tamamlandı galiba?

Servise götürdüm ve arıza tespit yaptırdım. Bilgisayarın işlamci soketi yanmış.

Dosya Ekleri

• 435A8522-0B58-4C41-9C05-2A44A5B6FC99.jpeg
    435A8522-0B58-4C41-9C05-2A44A5B6FC99.jpeg
    205,8 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı