Çözüldü MSI GL62M 7RC ekran kartı yükseltmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kai Hiwatari

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, MSI GL62M 7RC (042xtr) laptopum var. Ekran kartını yükseltmek istiyorum ama MXM slotu var mı bilmiyorum. Çok araştırdım ama bir bilgiye ulaşamadım bilgisi olan var mı?

Çözüm
7RC bulamadım ama 7RD'de değişmiyor. MSI'da da seri içinde anakart fark etmiyor, sizinkine de değişmez diyebiliriz yani.

Orijinal-MSI-GE72VR-GL62M-7RD-LAPTOP-anakart-I7-CPU-ve-GTX1050M-MS-16J91-MS-16J9-100.jpg_q50.jpg
7RC bulamadım ama 7RD'de değişmiyor. MSI'da da seri içinde anakart fark etmiyor, sizinkine de değişmez diyebiliriz yani.

Orijinal-MSI-GE72VR-GL62M-7RD-LAPTOP-anakart-I7-CPU-ve-GTX1050M-MS-16J91-MS-16J9-100.jpg_q50.jpg

Çözüm
Değil maalesef. PCI-e bir arayüzü, ekran kartları öyle bağlanır zaten. Mesela benimkinin değiştirilemeyeceğinden 100% eminiz, zamanında içini açmışlığım da var. Ama bende de PCI-e görünüyor. Uygulamanın ara yüzü farklı, çünkü benimki GPU-Z. Siz CPU-Z'den bakmışsınız.

2020-11-26 22_12_43-TechPowerUp GPU-Z 2.35.0.png

Değil maalesef. PCI-e bir arayüzü, ekran kartları öyle bağlanır zaten. Mesela benimkinin değiştirilemeyeceğinden 100% eminiz, zamanında içini açmışlığım da var. Ama bende de PCI-e görünüyor. Uygulamanın ara yüzü farklı, çünkü benimki GPU-Z. Siz CPU-Z'den bakmışsınız.

Eki Görüntüle 752632

Şimdi gidip intihar edeceğim hepsi senin yüzünden hayallerimle oynadın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı