MSI GL62M 7RD 609XTR sürücü değiştirme sonrası performans sorunu

Mert Keyf

Hectopat
Daha fazla  
MSI GL62M 7RD 609XTR modelini alalı 3 hafta oldu. Sonra kafama esti bir ara tek tek aygıt yöneticisinden sağ tıklayıp otomatik sürücü güncelleştir yaptım. Sonra ekran kartı driverı gitti. Sonra korktum bende UEFI'den temiz Windows kurdum. İlk aldığım gün gibi yaptım bütün driverları güncelledim ekran kartını da sitesinden güncelledim. Şu an pek bi sorun yok ama tek sıkıntı oyunlarda bazen anlık kasma oluyor, bazen de donma oluyor. Outlast 2 oynarkenki MSI Afterburner değerlerini paylaşacağım. Isı konusunda bi sıkıntı yok. Harddiski HD Tune ile tarattım sorun yok. Nedenini anlamadığım bi sıkıntı var, yardımcı olur musunuz?
Outlast 2'de attığım resim ekran kartını kullandıracak bi bölümde çekilmedi normalde ekran kartını %99 kullanıyor.
Oyunlardan çıktıktan sonra disk kullanımı kırmızı oluyor %100 oluyor ve en üstte de hızlı getirme diye bi hizmet yer alıyor.
Şimdiden teşekkürler.

Outlast 2 06.06.2017 - 18.50.38.02.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı