MSI GL62M 7RDX-2699XTR alınır mı?

enesilhan

Hectopat
Daha fazla  
Bu laptopu almayı düşünüyorum, alınır mı? Bir arkadaş klavyesi çok ısınıyor demiş, kullananlar varsa bana fikir verebilirler mi? Yanına bir de M.2 SSD alacağım. Bir de SSD'yi takarsam garanti dışı kalır mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu laptopu almayı düşünüyorum, alınır mı? Bir arkadaş klavyesi çok ısınıyor demiş, kullananlar varsa bana fikir verebilirler mi? Yanına bir de M.2 SSD alacağım. Bir de SSD'yi takarsam garanti dışı kalır mı? Şimdiden teşekkür ederim.
Ssd takınca garanti dışı kalmıyor. Ayrıca ısınma konusunda da bunun yeni sürümünü kullanıyorum. Isınma o kadar olmuyor. Soğutmasını çok beğendiğim bir cihaz.

Zorunlu laptop değilse bütçe verin o laptop 5000 civarlarında olması lazım iyi bir sistem dizilir.
MSI GL62M 7RDX-2699XTR Intel Core i5 7300HQ 8GB 1TB GTX1050 Fiyatı 4000 tl
Ssd takınca garanti dışı kalmıyor. Ayrıca ısınma konusunda da bunun yeni sürümünü kullanıyorum. Isınma o kadar olmuyor. Soğutmasını çok beğendiğim bir cihaz.
WD 120GB Sata Green M.2 SSD WDS120G2G0B Fiyatı - Taksit Seçenekleri bu ssd uyumlumu söylediğim laptopla

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı