MSI GL62QC İçin 1 TB SSD Önerisi

Ahmet Soner

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, başlamadan önce kullandığım dizüstü bilgisayarımın modelini belirteyim belki aşağıda anlattıklarımla uyumsuzluk yaşayacak bir şey vardır ve benim bilgim yoktur. MSI GL62QC

Merak ettiğim şey, aşağıda belirttiğim Samsung harici taşınabilir SSD ile dahili SSD'ler arasında hız farkı olur mu? (Dahili SSD'yi DVD-ROM kısmına ek alacağım aparat ile takacağım. Harici SSD'yi ise TP-LINK UH700 Adaptörlü USB HUB üzerinden bağlayacağım) Ayrıca bir diğer sorum da Samsung 860 EVO 1TB ile SanDisk Ultra 3D 1TB arasında neden 150 200 liralık bir fark var? (HepsiBurada indirimi dışındaki fiyatlardan bahsediyorum) SanDisk veya Samsung 860 Evo almak ya da almamak bana ne kaybettirir ya da ne kazandırır?

İnternetten yaptığım araştırmalarda Samsung'un testlerde daha ön planda olduğunu gördüm ama bugünlerde internette gördüğüm testlere pek inanamak istemediğimden tecrübesi olan veya başkalarından görüp tecrübe etmiş kişilerin fikirlerini bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı