MSI GL63 8SD alınır mı?

@hasan2471 Hocam bilgi aldınız mı neymiş durum garanti bozuluyor muymuş? Bir de ekran Ips panel mi tn panel mi bilginiz var mı o konuda?
Hocam bilgi almadım daha arayacağım ekran tn panel ama ips i aratmadı bana mat anti glare ekran parlama yapmıyor görüş açıları da geniş

@ZaurieLx Hocam bende MSI GL63 8SD modelini almayı düşünüyordum da siz bu modeli kullanıyorsunuz sanırım. Kısaca kullanıcı deneyiminizi paylaşabilir misiniz acaba özellikle ekrandan memnun musunuz?

@ZaurieLx Hocam bende MSI GL63 8SD modelini almayı düşünüyordum da siz bu modeli kullanıyorsunuz sanırım. Kısaca kullanıcı deneyiminizi paylaşabilir misiniz acaba özellikle ekrandan memnun musunuz?
Hocam laptop gayet güzel. Parasının hakkını veriyor. Şu ana kadar 20 den fazla oyun oynamışımdır
(Battlefield V, Battlefront 2, AC Odyssey gibi sistemi zorlayan oyunlar dahil) hiç birinde sıkıntı yaşamadım. Hatta 2 gün önce Ultra ayarlarda Breakpoint betasını test ettim. Bugün de Gears 5 oynamaya başladım Ultra ayarlarda. İkisinde de hiç sorun yaşamadım. Tabi bazı oyunlarda ısınma oluyor mu oluyor ama rahatsız edici veya performansı etkileyen bir ısınma değil. Ekrandan da gayet memnunum. Sadece ekran 144hz değil tek sıkıntısı bu. Son olarak bilgisayarda keşke şu da olsaymış dediğim tek şey RGB klavye. Klavye sadece kırmızı led aydınlatmasına sahip. Bunlar dışında ise hiç bir şikayetim yok :)

Anladım hocam çok teşekkür ederim.
@ZaurieLx Hocam tekrar rahatsız ettim kusura bakmayın laptopu 2 gündür kullanmaktayım performansı gerçekten iyi ancak oyun içinde fanlar kendini 4000 5000 rpm e kadar çıkartıyor ve buda aşırı ses yapmak sıcaklıklar 90 dereceyi geçmiyor 75-90 aralığında. Sizde de fan oyun içindeyken rahatsız edicek düzeyde sesli mi çalışıyor?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı