MSI GL63 9SE-490TR alınmalı mı?

zoewhite

Hectopat
Bu laptopu kullanan arkadaşlar memnun kaldınız mı? Ürünle ilgili artı ve eksiler nelerdir fiyatı ve özelliği sizce uygun mu yani F/P ürünü mü? Cihazı hem oyun hem de render, programlama programları için kullanacağım. Başka cihaz önerilerinize de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle GL serilerinin bazılarında ekran kartı modeli olarak Max-W kullanılıyor. Yani laptop ince ve hafif olsun diye ekran kartını kısıyorlar. Normal RTX 2060 > Max-Q RTX 2060. MSI almanızı öneririm çünkü ben de MSI laptop var ve çok memnunum. GE serisine yönelebilirsiniz.

Fiyat performans olarak güzel ürün yakalamışsınız. Biraz daha üstüne koyup RT 2070'li bir laptop almayı düşünebilirsiniz.

monster ile ilgili çok fazla iyi ve kötü yorum olduğu için msi daha uygun geliyor bana o yüzden monster düşünmüyorum pek
Öncelikle GL serilerinin bazılarında ekran kartı modeli olarak Max-W kullanılıyor. Yani laptop ince ve hafif olsun diye ekran kartını kısıyorlar. Normal RTX 2060 > Max-Q RTX 2060. MSI almanızı öneririm çünkü ben de MSI laptop var ve çok memnunum. GE serisine yönelebilirsiniz.

Bu attığım modelin Max-Q olup olmadığına nerden bakabilirim. Önerdiğiniz modelin linkini atar mısınız

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı