MSI GL65 9SC RDR 2 dokular geç yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

jacques..

Decapat
Herkese merhaba öncelikle, yaklaşık 2 aydır RDR2 oynuyorum. Son 1 haftaya kadar hiçbir sorun yoktu. Ortanın bir tık altındaki grafik ayarlarında akıcı bir şekilde oynuyordum (RAM takviyesi yapalı 1 ay kadar oldu RAM takviyesi yapmadan önce 8 GB iken de böyle bir sıkıntı yaşamıyordum) Son 1 haftadır dokuların geç yüklenmesi sorunuyla karşılıyorum. bir de arada bir ekran yarım saniye kadar gidip geliyor oyundayken. Oyuna girmeden önce ekran kartı sürücüsünün güncel olmadığına dair bir uyarı alıyordum GeForce Experience'ı yükleyip söz konusu güncellemeyi yaptım ama sanki onu yaptıktan sonra böyle bir durum oluşmaya başladı. Fazla sinir bozucu bir durum.
Bilgisayar:
MSI GL65 9SC.
Intel Core i5-9300H.
16 GB RAM.
GTX 1650.
256 + 480 GB SSD.

Herkese merhaba öncelikle, yaklaşık 2 aydır RDR2 oynuyorum. Son 1 haftaya kadar hiçbir sorun yoktu. Ortanın bir tık altındaki grafik ayarlarında akıcı bir şekilde oynuyordum (RAM takviyesi yapalı 1 ay kadar oldu RAM takviyesi yapmadan önce 8 GB iken de böyle bir sıkıntı yaşamıyordum) Son 1 haftadır dokuların geç yüklenmesi sorunuyla karşılıyorum. bir de arada bir ekran yarım saniye kadar gidip geliyor oyundayken. Oyuna girmeden önce ekran kartı sürücüsünün güncel olmadığına dair bir uyarı alıyordum GeForce Experience'ı yükleyip söz konusu güncellemeyi yaptım ama sanki onu yaptıktan sonra böyle bir durum oluşmaya başladı. Fazla sinir bozucu bir durum.
Bilgisayar:
MSI GL65 9SC.
Intel Core i5-9300H.
16 GB RAM.
GTX 1650.
256 + 480 GB SSD.

Eski sürücüyü yükleyin.

RAM'lerinizin CL değeri nedir? Sonradan eklenen RAM'lerin MHZ ve CL değeri olsa bile, farklı markaysa sorun çıkartabiliyor. CPU-Z programını indirerek "memory" ekranının ekran görüntüsünü paylaşırsanız CL değerine bakabilirim.

Oyunu story modda oynuyorum içindeki ramin aynısı tamamen taktığım aynı modeli kullanan arkadaşımdan aldım. a.pngb.pngEk Açıklama 2020-09-02 131820.png

Yeni konular

Geri
Yukarı