Çözüldü MSI GL65 9SC şarjdayken şarj bitiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cemaslan33

Decapat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, MSI GL65 9SC marka laptopum var. Bilenler varsa Dragon Center'da battery Master diye bir seçenek vardı oradan şarj etme seçeneğini %80 altına inince yap olarak seçmiştim fakat %80 altına indiği halde laptopu şarj etmiyor ve Dragon Center'daki battery Master yeri kayboldu görünmüyor. Bilenler varsa yardımlarınızı bekliyorum lütfen.

Çözüm
Dostum temiz kurulum sorununu çözecektir. Bu tür programlar düşüncede güzel olsalar da sürekli problem üretiyorlar. Bir şekilde notebookun en dip ayarlarıyla oynuyorlar bazen, deliriyorum. Monster Kontrol Merkezi, yahu bir program bu kadar mı kendini kaybedip bozulmaya yatkın olur. O yüzden Windows'un son versiyonuna temiz kurulum yap, sonra da programın en son sürümünü kur.
Arkadaşlar merhaba, MSI GL65 9SC marka laptopum var. Bilenler varsa Dragon Center'da battery Master diye bir seçenek vardı oradan şarj etme seçeneğini %80 altına inince yap olarak seçmiştim fakat %80 altına indiği halde laptopu şarj etmiyor ve Dragon Center'daki battery Master yeri kayboldu görünmüyor. Bilenler varsa yardımlarınızı bekliyorum lütfen.
başlata güç seçenekleri yaz seçili güç seçeneğinden planı değiştir e tıkla varsayılan ayarları geri yükle sonucu tekrar yaz pil ayarı bozulmuş olabilir pil tekrar şarj etmeye başlıcak

Başlata güç seçenekleri yaz seçili güç seçeneğinden planı değiştir e tıkla varsayılan ayarları geri yükle sonucu tekrar yaz pil ayarı bozulmuş olabilir pil tekrar şarj etmeye başlayacak.

Olmuyor Dragon Center'la ayrı çalışıyor güç seçenekleri.

Bende de ASUS'un armoury crate servisi var. Hergün ayrı bir dert çıkıyordu. Bende sonunda silip tekrar kurdum düzeldi MSI'ı bilmiyorum ama bir şansın varsa tekrar kur derim.

5-6 kere yeniden yükledim başka versiyonlarınıda yükledim çalışmıyor ve önceden System tunner çalışıyordu şimdi oda çalışmıyor shif ve cooler Boost ayarlarını yapıyorum çalıştırmıyor fanları falan.

Dragon Center sorunlu uygulama zaten, böyle şeyler yaşanması normal. Kullanıcıların yarısında açılmıyor bile.

Önceden sorun yaşamıyordum güncellemesini bile yapmadım PC açılınca kendiliğinden açılırdı şimdi kendiliğinden açılmıyor bence sorun Windows güncellemelerinde en son bir güncelleme geldi yükledim ve böyle oldu nefret ediyorum şu Win güncellemelerinden illaha bir yerden bir şeyi bozuyor ya.

1909 güncellemesini yaptınız mı?

Olmuyor Dragon Center'la ayrı çalışıyor güç seçenekleri.

5-6 kere yeniden yükledim başka versiyonlarınıda yükledim çalışmıyor ve önceden System tunner çalışıyordu şimdi oda çalışmıyor shif ve cooler Boost ayarlarını yapıyorum çalıştırmıyor fanları falan.

Önceden sorun yaşamıyordum güncellemesini bile yapmadım PC açılınca kendiliğinden açılırdı şimdi kendiliğinden açılmıyor bence sorun Windows güncellemelerinde en son bir güncelleme geldi yükledim ve böyle oldu nefret ediyorum şu Win güncellemelerinden illaha bir yerden bir şeyi bozuyor ya.

Dostum temiz kurulum sorununu çözecektir. Bu tür programlar düşüncede güzel olsalar da sürekli problem üretiyorlar. Bir şekilde notebookun en dip ayarlarıyla oynuyorlar bazen, deliriyorum. Monster Kontrol Merkezi, yahu bir program bu kadar mı kendini kaybedip bozulmaya yatkın olur. O yüzden Windows'un son versiyonuna temiz kurulum yap, sonra da programın en son sürümünü kur.

Çözüm
Dostum temiz kurulum sorununu çözecektir. Bu tür programlar düşüncede güzel olsalar da sürekli problem üretiyorlar. Bir şekilde notebookun en dip ayarlarıyla oynuyorlar bazen, deliriyorum. Monster kontrol merkezi, yahu bir program bu kadar mı kendini kaybedip bozulmaya yatkın olur. O yüzden Windows'un son versiyonuna temiz kurulum yap, sonra da programın en son sürümünü kur.

Dün öyle yaptım bugün sorunsuz çalışıyor teşekkürler.

Geri
Yukarı