MSI GF63 Thin 9SC sarji 15 dakikada bitiyor

srdrsncr10

Centipat
Merhaba arkadaslar. Ben 3-4 ay önce bir Gaming laptop aldım. MSI GF63 Thin 9SC. İşlemcisi i5 9300H. Baslarda sorun yoktu sonra PC'nin sarjı cabuk tükenmeye basladı, maks 1.5 saatte %100 bitiyordu oyun falan oynamadan. Bos dururken bile CPU 55-60LARI görüyordu. Sonra format attım bu düzeldi video izlesem bir kac uygulamaya girsem bile en fazla 45 oluyor artık. Sarj süreside biraz uzadı. Gecen deneme yaptım. Full doldurdum sarjı sonra bir video actım 1440P 2S 10-15 dakikada bitti sarjı. Ama bana hala kısa geliyor nedense sizce bu süre normal mi bir i5 9300H bir işlemci icin? Bir de son olarak adaptör asırı ısınıyor sarjda kullanırken. Gücü 120 Watt ısınması normalmi sizce. Sizde de aynı modelden ya da aynı işlemci varsa yazabilir misiniz?

Ekran kartı tüketimini hesaba katmıyorsunuz.

Bu modeli arastırdım alanlara falanda sordum 3-4 saat arası gidiyor dediler. Şu an iyi durumda zaten format atmadan önce cok kötüydu durum. Simdi cok sükür düzeldi biraz yine.

Merhaba arkadaşlar. Ben 3-4 ay önce bir Gaming laptop aldım. MSI GF63 Thin 9sc. İşlemcisi i5 9300h. Baslarda sorun yoktu sonra PC'nin sarjı cabuk tükenmeye basladı, maks 1.5 saatte %100 bitiyordu oyun falan oynamadan. Bos dururken bile CPU 55-60ları görüyordu. Sonra format attım bu düzeldi video izlesem birkaç uygulamaya girsem bile en fazla 45 oluyor artık. Sarj süreside biraz uzadı. Gecen deneme yaptım. Full doldurdum sarjı sonra bir video açtım 1440p 2S 10-15 dakikada bitti sarjı. Ama bana hala kısa geliyor nedense sizce bu süre normal mi bir i5 9300h bir işlemci için? Bir de son olarak adaptör aşırı ısınıyor sarjda kullanırken. Gücü 120 Watt ısınması normal mi sizce. Sizde de aynı modelden ya da aynı işlemci varsa yazabilir misiniz?

Baslıgı yanlış yazmısım kusura bakmayın düzeltemiyorumda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı