MSI GL65 9SD CPU sıcaklığı çok fazla

alinci

Centipat
Arkadaşlar MSI GL65 9SD laptop aldım 4 ay önce.
İlk başlarda hiç ısınma yapmıyordu, CPU en fazla 80 oluyordu saatlerce oyun oynamama rağmen.
Fakat şu son bir aydır oyunu açınca CPU 95-99'larda. Ekran kartı normal nedeni ne olabilir?
kimsenin fikri yok mu
İlk başlarda hiç ısınma yapmıyordu, CPU en fazla 80 oluyordu saatlerce oyun oynamama rağmen.
Fakat şu son bir aydır oyunu açınca CPU 95-99'larda. Ekran kartı normal nedeni ne olabilir?

Son düzenleme:
Termal macununuz kurumuş olabilir, soğutma sisteminizdeki ısı iletim parçaları içine toz girip tıkamış olabilir...

Ama daha yeni laptop macun hemen kurur mu?
Toz olabilir ortam biraz tozlu bunun için ne yapabilirim tıkanmışsa
Yardım eder misiniz
Servise gönderip bakım yapılmasını isteyebilirsiniz, yada kendinize güveniyorsanız ve garanti de sıkıntı yok ise içini açıp kendiniz temizleyebilirsiniz.

kimsenin fikri yok mu
Bendede gl65 9sd-033xtr ürünü var oyun oynarken prize takılıyken ve artık pili şarj etmediği zaman şarj yüzdesi düştüğü oluyormu laptobunda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı