MSI GL65 nasıl?

alittleanarchy

Kilopat
Daha fazla  

5000 TL civarı bütçem var bu laptop u almayı düşünüyorum, kullanıcıları varsa memnun musunuz? Yakın zamanda başka laptop almış olan ve daha iyi diyenler varsa onların da tavsiyeleri harika olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
MSI tercih et derim ben de aldım bakalım göreceğiz. Ben ASUS TUF Gaming, HP Pavilion Gaming ve MSI arasında çok gittim geldim ama soğutmasının ve klavye kalitesinin iyi olmasından dolayı MSI seçtim.

Güzel laptop ama WASD kullanırken bilek kısmı touchpad e gelmez mi? Dokunmatiği kapatılabilir tabi.

Bir de klavyesi RGB değil belki renkli istiyorsunuzdur.

Ben MSI kullanıyorum çok memnunum. Kullandığım model tek fanlı ama iyi soğutuyor.

O fiyata daha performanslı cihazlar da var. Asus'un bir tane Rog Strix modeli var. 8 GB Ram, 1660Ti ve i5 9300h var. Fiyat bu civarda üstelik tasarımı daha güzel. Onu tavsiye edebilirim. 120 Hz ekranı var. İlerleyen zamanlarda bir 8 GB ram daha takarsınız. Ancak gerek kasa kalitesi gerekse soğutma performansı olarak MSI bir başka.

5000 TL civarı bütçem var bu laptop u almayı düşünüyorum, kullanıcıları varsa memnun musunuz? Yakın zamanda başka laptop almış olan ve daha iyi diyenler varsa onların da tavsiyeleri harika olur. Teşekkürler.

Hocam 8 gb ram 1660ti yi besleyemiyor 1660ti alınacak ise kesinlikle 16 gb ram olması gerek.

Ram alınca sorunum bi nebze olsun çözüldü. Oyun oynanabilir halde şuan. Minimum 70 fps alıyorum. Önceden 40 ları görüyordu. Ama işlemci olsa daha iyi duruma gelir büyük ihtimal. İşlemci darboğazı mevcut hala.
O fiyata daha performanslı cihazlar da var. Asus'un bir tane Rog Strix modeli var. 8 GB Ram, 1660Ti ve i5 9300h var. Fiyat bu civarda üstelik tasarımı daha güzel. Onu tavsiye edebilirim. 120 Hz ekranı var. İlerleyen zamanlarda bir 8 GB ram daha takarsınız. Ancak gerek kasa kalitesi gerekse soğutma performansı olarak MSI bir başka.

Alabiliyorsan Dual 8GB Ram alın. AMD işlemciler Dual Channel çok önemli.
Dizüstünde çok fark etmiyor açıkçası. Çift kanal 16 GB kullananlarda da aynı problem mevcut. Ana sorun işlemcinin yetersiz kalması.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı