MSI GL65 SDR-412XTR bilgisayara SSD önerisi

Bütçe
Esneklik payı var iyi olduktan sonra aşırı fazla olmadığı sürece verebilirim

Bl4cke4gle

Femtopat
Daha fazla  
Bu bilgisayarı alalı daha 1/2 ay oldu. Ancak SSD kapasitesi 256 GB idi ve şu an yer kalmadı. Yeni bir SSD almak istiyorum ama ne almalıyım bilmiyorum.
En azından 480/500 GB olsun istiyorum.
256GB NVMe PCle SSD var arkadaşlar
Sizce ne almalıyım?

Son düzenleme:
Tercihine kalmış.
SSD konusunda Samsung'un üstüne marka tanımam.

Arasındaki farkı tam olarak bilmiyorum nasıl bir fark var ?
Kusura bakmayın geç dönüş yaptım bilgisayarımın başında değildim, NVMe ile Sata SSD arasındaki farkı günlük kullanımda anlamak imkansız dosya aktarım hızları birebir sadece NVMe bazı mühendislik ve tasarım uygulamalarında birazcık farkını hissettiriyor onun dışında sadece birisi anakarta direk bağlanıp biraz daha kompakt tasarıma sahipken sata SSD 2.5' boyutuna sahip ama tercih edecek olsam Samsung 860 Evo modelini seçerdim eğer sizin için yer sorun olmuyorsa Evo'yu direk alınız.

Kusura bakmayın geç dönüş yaptım bilgisayarımın başında değildim, NVMe ile Sata SSD arasındaki farkı günlük kullanımda anlamak imkansız dosya aktarım hızları birebir sadece NVMe bazı mühendislik ve tasarım uygulamalarında birazcık farkını hissettiriyor onun dışında sadece birisi anakarta direk bağlanıp biraz daha kompakt tasarıma sahipken sata SSD 2.5' boyutuna sahip ama tercih edecek olsam Samsung 860 Evo modelini seçerdim eğer sizin için yer sorun olmuyorsa Evo'yu direk alınız.
Çok sağol kanka tamamdır
Yer sorun olur mu bilmiyorum. Bilgisayarın altını hiç açmadım bir bakarım eğer sorun olmazsa tercih ederim. 👍
Kanka seni de rahatsız ediyorum ama
1x M.2 SSD Combo slot (NVMe PCIe Gen3 / SATA)
1x 2.5" SATA HDD
Bilgisayarın teknik özelliklerinde bu şekilde yazıyor o zaman 1 tane daha sata takabiliyorum değil mi ?

Son düzenleme:
Kanka seni de rahatsız ediyorum ama
1x M.2 SSD Combo slot (NVMe PCIe Gen3 / SATA)
1x 2.5" SATA HDD
Bilgisayarın teknik özelliklerinde bu şekilde yazıyor o zaman 1 tane daha sata takabiliyorum değil mi ?
Kankam mecburen Kingston A2000 SA2000M8/500G M.2 PCI-Express 3.0 SSD Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu almak zorundasın çünkü 2.5' SATA için 1 giriş var eski SSD'yi çıkarmak zorunda kalırsın. Bunu takarsan 2 adet SSD'yide kullanabilirsin.

Geri
Yukarı