MSI GL65 sdr ölü pixel çıktı

Bl4cke4gle

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba çok yakın bir zamanda MSI GL65 sdr aldım. Bu sabah açtığımda dahi yoktu ama şu an ekranda 1 tane ölü pixel var. Garantiye versem alırlar mı ya da ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Merhaba çok yakın bir zamanda MSI GL65 sdr aldım. Bu sabah açtığımda dahi yoktu ama şu an ekranda 1 tane ölü pixel var. Garantiye versem alırlar mı ya da ne yapmalıyım? Teşekkürler.

Benim monitörümde vardı gidip değiştirdim sizde eğer depoları yakında değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Almaları lazım, iade ediniz.

Buradan test sonucunu bize fotoğraf olarak bildirirseniz çok seviniriz, iade ediniz eğer ölü pikselden emin iseniz.

İade edin. Ölü piksel artabiliyor çünkü. Yalnız ölü piksel olduğuna emin misin?
Yanlış bilmiyorsam MSI 5 ölü pixelin altını kabul etmiyor. Hatta bununla alakalı onlarca konu var. Sırf bu yüzden vazgeçmiştim MSI monitör almaktan.

İade edin. Ölü piksel artabiliyor çünkü. Yalnız ölü piksel olduğuna emin misin?
başka ne olabilir mesela
Benim monitörümde vardı gidip değiştirdim sizde eğer depoları yakında değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

Doğrusu servis İstanbul'da ben Balıkesir'de oturuyorum. Aldığım yere iade etme şansım da yok çünkü hespiburadadan aldım indirimde.
Buradan test sonucunu bize fotoğraf olarak bildirirseniz çok seviniriz, iade ediniz eğer ölü pikselden emin iseniz.

Eminim ölü pikselden testi zaten yapmıştım
Yanlış bilmiyorsam MSI 5 ölü pixelin altını kabul etmiyor. Hatta bununla alakalı onlarca konu var. Sırf bu yüzden vazgeçmiştim MSI monitör almaktan.

Kanka 5'ten fazla sanırım birisine yanıt olarak fotoğraf attım bir bak istersen

Dosya Ekleri

• IMG-20210307-WA0010.jpg
    IMG-20210307-WA0010.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:

Geri
Yukarı