MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır?

ShockWave

Hectopat
Arkadaşlar uzun zamandır bu PC'yi araştırıyorum. Ne bir incelemesi ne de hakkında yorum var. Kullanan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsunlar. PC'yi sadece oyun için alıyorum. Uzun süre oyun oynayacağım için soğutmasının iyi olması gerekiyor. Ne kadar Cooler Boost 3 olsa da tek fanının olmasından dolayı güvenemedim soğutmasına. Kullanan arkadaşlar oyunlardaki uzun kullanımda sıcaklık değerlerini yazarlarsa sevinirim. Birde GL serilerinde kendi kendine kapanma sorunu varmış. Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar güncelleme ile hallediyorlarmış ama yeni bir PC'de böyle sorunların olması üzücü.

Belirttiğin model donanım olarak gayet iyi, sorunları olarak pek bilgim yok fakat kasası plastik ve klavye aydınlatması yok. Bunları da aklında bulundur.

Bu bilgisayarı biraz inceledim. Isınma olarak hiçbir sorun yaşamayacağına eminim. Zaten tek değil çift fanı var. Eğer önceki mesajımda belirttiğim gibi kasa ve klavye aydınlatması sizin için sorun değilse bu bilgisayarı alabilirsiniz.

Bu bilgisayarı biraz inceledim. Isınma olarak hiçbir sorun yaşamayacağına eminim. Zaten tek değil çift fanı var. Eğer önceki mesajımda belirttiğim gibi kasa ve klavye aydınlatması sizin için sorun değilse bu bilgisayarı alabilirsiniz.
Evet bende yeni öğrendim çift fanının olduğunu. Teşekkürler cevabın için.

Ayrıntılı bir inceleme hazırlamayı düşünüyorum. Hiçkimse yapmamış. Bir faydamız dokunsun millete. Nasipse pazartesi alıcam.
Merhaba,
Cihazın incelemesini merakla bekliyorum. Objektif incelemeniz satın almaya karar vermemde etkili olacağını şimdiden söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı