MSI GL73 8SD Startup.nsh Hatası

Sertaç Ƨarı

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Bilgisayarı yeni aldım ve freedos olduğu için Windows yüklemekle başlayayım dedim fakat ekteki hatayı aldım. Bu arada bilgisayar USB’yi görmüyor. Laptop modeli: MSI GL73 8SD
Not: Resimde nedense bu çizgiler oluşuyor.

B47AB9DE-A483-4847-8F74-FA050CEF4687.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu USB'nin değiştirilmesi ile çözüldü.
Hocam bilgisayarı bende alacağım da. İnternette çok bilgi yok. Artı ve eksi yönlerinden bahsetme imkanınız var mı acaba?
Hocam ayrı konu olarak açarsanız diğer arkadaşlar da yardımcı olur. Bilgisayarın eksi yanı ağır olması ve arada 4. USB çıkışına ihtiyaç duymam onun dışında benim için bir sıkıntısı yok performans, ses vs. konularında yeterliden yüksek seviyelerde. Bilgisayardan beklentilerinizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabilirim.

Ben yazılım işleri ile uğraşıyorum. İnce olsun diye Msi gf75 thin 9 sc aldım ama ekranda kronik olarak ışık sızmaları olduğu için iade ettim. Oyun çok oynamam. Render falan yapıyorum, bide grafik tasarım ile de uğraşıyorum. Ekran tn deniliyor. Ekran renkleri nasıl acaba? Bide son olarak ekranda herhangi bir ışık sızması mevcut mu? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Ben yazılım işleri ile uğraşıyorum. İnce olsun diye Msi gf75 thin 9 sc aldım ama ekranda kronik olarak ışık sızmaları olduğu için iade ettim. Oyun çok oynamam. Render falan yapıyorum, bide grafik tasarım ile de uğraşıyorum. Ekran tn deniliyor. Ekran renkleri nasıl acaba? Bide son olarak ekranda herhangi bir ışık sızması mevcut mu? Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Yazılım için yeterli. Ekran renkleri benim için doyurucu fakat IPS'e göre düşük kaldığını söylüyorlar, sizin için doğru olacağını zannetmiyorum. Çerçevelerin kalın olmasından ötürü ışık sızması gözü rahatsız edecek kadar fazla değil.
GL73 8SD yerine IPS ekranlı, ince bir dizüstüne yönelmeniz daha iyi olacaktır.

Yazılım için yeterli. Ekran renkleri benim için doyurucu fakat IPS'e göre düşük kaldığını söylüyorlar, sizin için doğru olacağını zannetmiyorum. Çerçevelerin kalın olmasından ötürü ışık sızması gözü rahatsız edecek kadar fazla değil.
GL73 8SD yerine IPS ekranlı, ince bir dizüstüne yönelmeniz daha iyi olacaktır.
Sizlerede zahmet verdim. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. 🤗

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı