MSI GL75 vs MSI GP66

Neresi kaliteli hocam ? Youtubede forumda 3000 serisi alan herkes nerdeyse iade etti ? Siz bence marka fanlığı yapıyorsunuz.İyi olsa kasa iyi diyeceğim bende bir laptop 20 bin vermek istemem.Fakat moonster 3070 serisi 16 17 bin verip üzerine mux hatalı kasa yüzünden ısınan ve en önemlisi anakartı 2,3 yıl da yanan makineye vermek istemem.Msi,asus,gigabyte samsung da bile anakart yanan bir elin parmağını geçmiyor.Ne hikmetse moonster da şikayetlere bir bakıyorsun anakart yakma,klavye soyulnaları gırla..Bir marka öneriyorsanız nedeninide söyleyin.Fiyat olarak moonster deseniz yine 3070 serisi pahalı...
Türkiye'de Monster daha fazla satıldığı için Monster'ın sorunları daha fazla çıkıyor olabilir mi? 3000 serisi alan herkes iade etmedi, kullanıp memnun olan çok fazla kişi var.

Arkadaşlar MSI pg66 ile MSI stealth 15m arasında kaldım(Tamamen oyun ve iş bilgisayarı olarak kullanıcağım). Sizin de tecrübeleriniz veya yorum/önerileriniz varsa dinlemeye açığım. Aynı zamanda monster tulpar t5 v21.5 düşünmüştüm ama hangi siteye girsem monster'ın sorunları karşıma çıktığı için vazgeçtim.

Arkadaşlar MSI pg66 ile MSI stealth 15m arasında kaldım(Tamamen oyun ve iş bilgisayarı olarak kullanıcağım). Sizin de tecrübeleriniz veya yorum/önerileriniz varsa dinlemeye açığım. Aynı zamanda monster tulpar t5 v21.5 düşünmüştüm ama hangi siteye girsem monster'ın sorunları karşıma çıktığı için vazgeçtim.
GP66 derim, Stealth serisi inceliğe önem veriyor. Bir teknoloji mağazasına gidip GP66'yı inceleyin, size sorun yaratmayacaksa GP66 alın derim.

GP66 derim, Stealth serisi inceliğe önem veriyor. Bir teknoloji mağazasına gidip GP66'yı inceleyin, size sorun yaratmayacaksa GP66 alın deri
Stealth'in duruşu gerçekten çok güzel ama gta 5 ya da witcher 3 kaldırsa bile inceliğinden dolayı aşırı ısınmasından tedirginim. Gp66 Vatan'da mı var sadece peki?

Süpersin dostum. Bir de yükseltme yaptırabilir miyim acaba vatan'da? Gördüğüm kadarıyla 512 gb ssd var. Bunu 1TB'a çıkırtma şansım var mı?
Vatan'ın yapacağını sanmıyorum, sorun ancak yine de. Kendiniz yapabilirsiniz, garantisi gitmiyor doğru şekilde yaparsanız. Veya teknik servise yollayabilirsiniz.

Vatan'ın yapacağını sanmıyorum, sorun ancak yine de. Kendiniz yapabilirsiniz, garantisi gitmiyor doğru şekilde yaparsanız. Veya teknik servise yollayabilirsiniz.
Tamamdır onlarla konuşurum o zaman. Teşekkür ederm bilgi için daha eklemek isteyen olursa konu altından devam etsinler lütfen :D

Bence Legionları bekleyin veya GP'nin indirime girmesini bekleyin ki geçen ay 17,3 ekranı 17.200 TL'ye kadar indi ya da aşağıdaki 3070'li Aorus'u alın derim.
Gigabyte önerdiğiniz laptopda max-q hocam.Msi ortada kalıyor wat olarak hocam.

Geri
Yukarı