MSI GM08 Clutch hızlı çevirince donuyor ve aşağı kayıyor

noXtenn

Hectopat
Daha fazla  
Daha 1 hafta önce bir MSI GM08 Clutch aldım. Fiyatı da ucuz değildi fakat bugün fark ettim, normalde olmayan bir sorun olmaya başladı. Fareyi hızlı çevirdiğimde ya donuyor ya da aşağı bakıyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha 1 hafta önce bir MSI GM08 Clutch aldım. Fiyatı da ucuz değildi fakat bugün fark ettim, normalde olmayan bir sorun olmaya başladı. Fareyi hızlı çevirdiğimde ya donuyor ya da aşağı bakıyor. Ne yapabilirim?

Aldığınız mouse iyi bir mouse fakat galiba size bozuk gelmiş 2. elmi aldınız 2. el almadıysanız ürünün bozuk olduğundan iyice emin olup iade edin onun yerinede bu fareye bakabilrisiniz.

Aldığınız mouse iyi bir mouse fakat galiba size bozuk gelmiş 2. elmi aldınız 2. el almadıysanız ürünün bozuk olduğundan iyice emin olup iade edin onun yerinede bu fareye bakabilrisiniz.

Bozuk falan değil bir sıkıntısı yoktu sonradan oldu bu.

Sıfır aldım.

Eski faremdede oluyordu oda ucuz bir fareydi bunu da kaliteli olduğu için almıştım.

Sorun farede değil bilgisayarda şimdi sana kendi çözümümü atacağım video halinde işe yararsa bana geri dönüş yaparsınız.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu kendim hazırladım umarım işine yarar.
Ayarları yaptıktan sonra bir de PC'yi yeniden başlat.

Son düzenleme:
Sorun farede değil bilgisayarda şimdi sana kendi çözümümü atacağım video halinde işe yararsa bana geri dönüş yaparsınız.:)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videoyu kendim hazırladım umarım işine yarar.
Ayarları yaptıktan sonra bir de PC'yi yeniden başlat.

Bunlar mı?

Dosya Ekleri

• Untitled.png
    Untitled.png
    924,1 KB · Görüntüleme: 67

Geri
Yukarı