MSI GP 66 Leopard 11UG-XTR laptopta FPS düşmesi

Formattan geldiğinde MSI dragon center yoktu ama indirir atarım. Aynı modele sahip olmanız daha kolay oldu keşke baştan söyleseydiniz :) Peki siz hiçbir problemle karşılaştınız mi ? Bu arada birazdan atacağım.
Yukarıda yazmıştım gözünüzden kaçmış :D Dragon center değil , MSI Center indirin hocam , yeni pclerde o destekliyor. Benim 6 ay sonunda ciddi ısınmaya başladı , macun yenileyeceğim. Başka bir problemle karşılaşmadım.

Yukarıda yazmıştım gözünüzden kaçmış :D Dragon center değil , MSI Center indirin hocam , yeni pclerde o destekliyor. Benim 6 ay sonunda ciddi ısınmaya başladı , macun yenileyeceğim. Başka bir problemle karşılaşmadım.
Şimdi gördüm. Benim bilgisayarım Windows 10 ayrıca FPS kaybı önemli değil ben sadece sabit , stabil oynamak istiyorum yoksa FPS fetişisti değilim :)

Şimdi gördüm. Benim bilgisayarım Windows 10 ayrıca FPS kaybı önemli değil ben sadece sabit, stabil oynamak istiyorum yoksa FPS fetişisti değilim :)

Ben FIFA'yı 90 FPS'e sabitledim. Normalde 240 FPS sabit oynatıyor fakat pek bir artısını göremedim. Hem daha az ısınıyor. CS de sabit 400 de kullanıyorum. Bunda 240 Hz farkı hissediliyor.

Ben FPS sabitledigim zaman sabit oynayamiyorum o sıkıntı arada 5 6 FPS düşüyor gösteriyor ama drop yiyorum. Belki bu da sorunu anlamanıza yardimci olur.

Ben FPS sabitledigim zaman sabit oynayamiyorum o sıkıntı arada 5 6 FPS düşüyor gösteriyor ama drop yiyorum. Belki bu da sorunu anlamanıza yardimci olur.
HWİNFO indirip arkada açık bırakın. İşlemciniz thermal throttling oluyorsa anlık fps kayıpları ondandır. Oyun sırasında turbo fanı açın.

HWİNFO indirip arkada açık bırakın. İşlemciniz thermal throttling oluyorsa anlık fps kayıpları ondandır. Oyun sırasında turbo fanı açın.
Hocam şu an sıcaklık değerleri o kadar iyi ki LoL oynarken bazen bir fanın kendisini kapatıyor.
Hocam şu an sıcaklık değerleri o kadar iyi ki LoL oynarken bazen bir fanın kendisini kapatıyor.
Ki mesela AAA oyunlarda açıyorum.
1648664616258.png

1648664634637.png

1648664654224.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı