MSI GP66 Leopard 11UG-046xtr alınır mı?

Bütçe
22.000-24.000 TL
Oyun oynuyor musunuz ya da ne tür oyunlar oynuyorsunuz? Özellikle oyun performansını merak ettiğim için soruyorum.

CS:GO, Valorant, Cyberpunk 2077, Valhalla, RDR2 denediğim oyunlar. FPS hatırlamıyorum. Ama sıcaklıklar GPU Max 70, CPU 70 80 arası nadir 85 90 arasına çıkıp iniyor. Turbo fan kullanmadım. En yüksek sıcaklıklar Warzone'da gördüm. CPU sürekli 80 94 arasıydı. GPU Max 70 ti.

CS:GO, Valorant, Cyberpunk 2077, Valhalla, RDR2 denediğim oyunlar. FPS hatırlamıyorum. Ama sıcaklıklar GPU Max 70, CPU 70 80 arası nadir 85 90 arasına çıkıp iniyor. Turbo fan kullanmadım. En yüksek sıcaklıklar Warzone'da gördüm. CPU sürekli 80 94 arasıydı. GPU Max 70 ti.
Teşekkür ederim. Bu fiyata laptop alınır mı masa üstü sistem kur diyenlerle dolu çevrem. O nedenle çok karışıyor aklım doğrusu.

Kullanımınıza göre değişir. Masaüstü alacaksanız bir süre daha bekleyin, fiyatlar düşecektir. Laptop alırsanız düşme ihtimali çok düşük.
Tamamdır teşekkür ederim.
Kullanımınıza göre değişir. Masaüstü alacaksanız bir süre daha bekleyin, fiyatlar düşecektir. Laptop alırsanız düşme ihtimali çok düşük.
Size bilgisayar ile ilgili bir iki sorum daha olacaktı. Sizdeki MSI GP66 Leopard 11UG-046XTR değil mi? Kasası plastik mi metal mi yoksa alüminyum mu? Bir de ekran kartı Max-Q mu Max-P mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Tamamdır teşekkür ederim.

Size bilgisayar ile ilgili bir iki sorum daha olacaktı. Sizdeki MSI GP66 Leopard 11UG-046xtr değil mi? Kasası plastik mi metal mi yoksa alüminyum mu? Bir de ekran kartı Max-Q mu Max-P mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Metal diye geçiyor tam olarak bilmiyorum. Max-P versiyonu. 140W 3070 var. BIOS güncellemesiyle 140wa çıkıyor artık. İlk aldığımda 125 civarıydı. Başka sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

Metal diye geçiyor tam olarak bilmiyorum. Max-P versiyonu. 140W 3070 var. BIOS güncellemesiyle 140wa çıkıyor artık. İlk aldığımda 125 civarıydı. Başka sorunuz olursa yanıtlayabilirim.
Teşekkür ederim alana kadar sizi bir iki kere daha rahatsız edeceğim sanırım. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Hocam selamlar. MSI GP66 Leopard linkteki ürünü almayı düşünüyorum. Düşünceleriniz nelerdir tavsiye eder misiniz?

Ben almazdım hocam. Ekranı FHD 144 Hz. 3080e en azından QHD bir ekran yakışırdı. Pil olarak da pek tatmin etmez. GE66 11ug alırsanız hem ekran hem performans olarak daha iyi performans alırsınız. Hem GE serisi GP serisinden üst modeldir.

Geri
Yukarı