MSI GP66 LEOPARD laptop nasıldır?

yigita11

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba 1 aydır araştırıyorum bütçem 25k maksimum. Bir ayın sonucunda bu laptopa karar verdim:

Fiyatı Amazon'da şu anda diğer sitelere göre oldukça makul Amazon'dan sipariş vermeyi planlıyorum.
Harici monitörüm var ona mini Display Port ile bağlayacağım laptopu 144Hz alırım dediler bu şekilde monitörümün HDMI girişi 144Hz desteklemiyor bu yüzden minidp.
Mimarlık ve çizim programları için kullanacağım onun haricinde her türlü oyun da oynamaktayım.
FreeDOS olacağı için kurulumu bilgisayar mühendisi bir arkadaşım yapacak sonrasında ben driverları kuracağım bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum kurulumda.
Laptop hakkında düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim bir kere alacağım ve oldukça yüksek bir fiyata alacağım o yüzden son olarak bir başlık açmak istedim.

İyi günler. :)

Hocam bu cihaz hakkında zaten pek konuşmaya gerek yok. Ancak benim fikrimde bu kadar para veriyorken ki yüksek ihtimalle uzun bir süre daha almazsınız. 17.3 versiyonunu tavsiye edebilirim.

Hocam GE > GP ama fiyatı da aynı şekilde. Sizin attığınızda 3070 var arkadaşınkinde ise 3080. Panel QHD ama zaten harici monitöre bağlayacakmış. Sadece kasa kalitesi için ekran kartından bu kadar düşmeye gerek yok. GP kasası da gayet kaliteli.

Hocam GE > GP ama fiyatı da aynı şekilde. Sizin attığınızda 3070 var arkadaşınkinde ise 3080. Panel QHD ama zaten harici monitöre bağlayacakmış. Sadece kasa kalitesi için ekran kartından bu kadar düşmeye gerek yok. GP kasası da gayet kaliteli.
çok mutlu etti şu yazdığın 10dk önce verdim siparişi bakalım bekleyişteyim... :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı