MSI GP66 Leopard nasıldır?

1- Güzeldir kalitedir.
2- Gayet iyidir eğer yetkili servis çözemezse Global sorunuzu çözmeye çalışıyor.
3- Servisi ve garantörü ServisPoint adlı bir frima, iyi çalışanı işini iyi yapar kötüsü kötüdür. Ekşi gibi bazı siteler içinde bu durumdan bahsedilmiş.

teşekkür ederim ama cidden insanlar garip hakaret seviyesine taşıyorlar acaba hata mı ettim bunu alarak dedim

Etmedin, çevren ne derse desin alan sensin.
Sen aldığına göre senin ihtiyacını karşılaması zorunlu.

Kalitesiz bir ürün alsan doğru diyorlar derdim fakat gayet güzel bir model.

Birkaç sorum olacak.
1) MSI GP66 Leopard nasıldır.
2) MSI servis konusunda nasıl?
3) Malzeme kalitesi MSI'ın nasıldır?
3070li modelini kullandım ben hocam. gayet kaliteli güzel pc ama 10870h işlemcili model için şunları söyleyeyim, ilk oalrak çok ısınıyor fan sesi oyunlarda çok geliyor, imkanınız varsa 11800h işlemcili olanı düşünün derim. ikinci oalrak 10870hli gp66da adaptör gücü karşılayamıyordu ve bataryadan güç çekiyordu, 11800hli modelde adaptörlerin watt değerlerini yükseltmişler kontrol edebilirsiniz.

3070'li modelini kullandım ben hocam. Gayet kaliteli güzel PC ama 10870h işlemcili model için şunları söyleyeyim, ilk oalrak çok ısınıyor fan sesi oyunlarda çok geliyor, imkanınız varsa 11800h işlemcili olanı düşünün derim. İkinci oalrak 10870HLI GP66'da adaptör gücü karşılayamıyordu ve bataryadan güç çekiyordu, 11800HLI modelde adaptörlerin Watt değerlerini yükseltmişler kontrol edebilirsiniz.

Bu ürün hakkında ne düünüyorsunuz? Parasını hak ediyor mu?

Maalesef imkanım yok ama bunu hiç okumamıştım orjinal adaptörele bu durumu düzeltme şansınımız var mı ve çok saçma değil mi neden ona göre adaptör koymamışlar

Teşekkür ederim ama cidden insanlar garip hakaret seviyesine taşıyorlar acaba hata mı ettim bunu alarak dedim

Fiyatı sebebiyle kötü eleştiriler alıyorsundur. :)

Bu ay sonunda Legion 5 Pro gelecek diyorlardı, o modeli de araştırmanızı öneririm, ayrıca Radeon ekran kartına sahip MSI laptoplar da piyasaya sürülmeye başladı.
STRIX G15, Radeon RX 6800M ve Ryzen 9 5900HX şeklinde 1650 dolar olmalıydı.

Laptop zorunlu değilse o bütçede RTX 3070 Ti olan hazır sistem bulunabilir.

Bu ürün hakkında ne düünüyorsunuz? Parasını hak ediyor mu?

bu bilgisayardan aldım ve touchpad ve ölü pikselden iade ettim. tekrardan indirimle 20.800tlye aldım yarın gelecek. benim çok hoşuma gitti pc ısınmıyor işlemcisi felan çok iyi hocam kesinlikle öneririm. içindeki ssd 6500 mb okuma hızına 4500 yazma hızına sahip.
Maalesef imkanım yok ama bunu hiç okumamıştım orjinal adaptörele bu durumu düzeltme şansınımız var mı ve çok saçma değil mi neden ona göre adaptör koymamışlar
Hocam aynısını bende söyledim yüksek adaptör koymaları lazımdı.aynı pcyi alan bi kişiyle görüştüm ondada aynı sorun vardı. sizin aldığınız pc 3060lı olduğu için belki böyle bir sorunu yoktur. dediğim gibi ama keşke 11800hli işlemcili olana yönelseniz fan sesi daha az ve ısınma daha az daha konforlu bir kullanım sunuyor.

Bu bilgisayardan aldım ve touchpad ve ölü pikselden iade ettim. Tekrar indirimle 20.800TL'ye aldım yarın gelecek. Benim çok hoşuma gitti PC ısınmıyor işlemcisi falan çok iyi hocam kesinlikle öneririm. İçindeki SSD 6500 MB okuma hızına 4500 yazma hızına sahip.

O indirimi kaçırdım şu an 23bin bandında bütçemi aşıyor, aynı seviyelere gelirse bende almayı düşünüyorum. Bilgin var mı iner mi sık sık 20 bin bandına?

Geri
Yukarı