MSI GP66 vs Monster Tulpar T7 v25.1

Arada 1000 TL fark var. Her ne kadar ikisi aynı olsa da ben MSI olanı tercih ederdim. Sebebi, hem 15.6 inç seviyor olmam hem de kasasının siyah olması. Monster'daki beyaz. Tamamen tercih meselesi. Monster tekrar stoğa girdiğinde 15.600 TL üzerinde bir fiyata satılabilir. Ben olsam 1000 lira daha ekler GP66 alırdım.

Arada 1000 TL fark var. Her ne kadar ikisi aynı olsa da ben MSI olanı tercih ederdim. Sebebi, hem 15.6 inç seviyor olmam hem de kasasının siyah olması. Monster'daki beyaz. Tamamen tercih meselesi. Monster tekrar stoğa girdiğinde 15.600 TL üzerinde bir fiyata satılabilir. Ben olsam 1000 lira daha ekler GP66 alırdım.
Cevabınız için teşekkür ederim. @Radeon RX 5500M Hocam siz ne diyorsunuz alınır mı?

Hocam Legion 5 Pro daha iyi ama GP66 alırsam ne kaybederim? Lenovo almak istemiyorum nedensiz.
Hocam legionu aldım çok iyi cihaz herhangi bir test yapamadım ama @TÜPÇÜ FİKRET hocam testleri yapmıştı galiba. Ben pişman miyım bir kaç gün bekleyip alsam diye cihaz olarak pişman değilim ama GP66 kasasının rengini çok seviyordum ona birazcık üzüldüm ancak bunun ekranı siyah kasayı geçer. Ama hangisini alırsanız alın üzmez. T7 v25 dışında ekranda ölü piksel çıkıyor adamların değiştirecek ekranı yok şaka gibi.
Çok karışık yazmışım inşAllah anlamışsınızdır.

Geri
Yukarı