MSI GP73 8RD laptop harici ekran kartı takma

CodeBuster

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

MSI GP73 8RD laptopum var. Laptopda Type-C çıkışım var fakat thunderbolt desteği bulunmuyor.

Harici ekran kartı kutusunu Type-C portuna bağlasam görüntü alabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba,

MSI GP73 8RD laptopum var. Laptopta Type-C çıkışım var fakat Thunderbolt desteği bulunmuyor.

Harici ekran kartı kutusunu Type-C portuna bağlasam görüntü alabilir miyim?

Görüntü alır mısın bilmiyorum da ki bence alamazsın. Veri yolunun bant genişliği yetmeyeceğinden performans alamazsın zaten.

TB olmayan PC'lerde PCI-e portu var ise oraya çevirici ile falan bağlanıyor ama sende var mı bir araştırmanı öneririm.

Görüntü alır mısın bilmiyorum da ki bence alamazsın. Veri yolunun bant genişliği yetmeyeceğinden performans alamazsın zaten.

TB olmayan PC'lerde PCI-e portu var ise oraya çevirici ile falan bağlanıyor ama sende var mı bir araştırmanı öneririm.

Laptopta şu şekilde bir type-c girişi mevcut özelliklerine baktım thunderbolt desteği bulunmuyor. Buradan type-c Razer Core X external gpu alıp ekran kartı bağlasam görüntü verebilir mi onu merak ediyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 15
Laptopta şu şekilde bir Type-C girişi mevcut özelliklerine baktım Thunderbolt desteği bulunmuyor. Buradan Type-C Razer Core X external GPU alıp ekran kartı bağlasam görüntü verebilir mi onu merak ediyorum.

Type-C ile Thunderbolt bambaşka şeyler. Birisi soket tipi diğeri haberleşme metodu/bant genişliği. O girişe External kablosu girer evet ama bant genişliği yetmeyeceğinden çalışmayacaktır. Görüntü verse bile amacı olmaz performans alamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı