MSI GP76 Leopard alınır mı?

Bütçe
20.000 TL

TheMandalorian

Hectopat
Ürün bugün çoğu sitede bir miktar indirime girdi. Sizce şu an alınacak en iyi laptop GP76 mı? Bütçe olarak en fazla verebileceğim 20k. ASUS modellerin RTX 30 modellerini bekleyecektim fakat ne zaman gelir bilgim yok. GP76 konusunda da Türkçe performans videosu pek bulamadım. Belki Technopat bana bu konuda yol gösterir diye düşünerek konu açmaya karar verdim. 1 ay içerisinde stoklarda bir gelişme olur mu?

Ürün N11 sitesinde şu an 18.838 TL. N11 ve satıcı tekramarket hakkında da pek bilgim yok açıkçası.

Alınmaz hocam.
17.3 almak istiyorum hocam. Bir de kısa süre önce monster almıştım fakat iade etmek durumunda kaldım. Açıkçası ondan dolayı monster harici düşüncesindeyim şuan.

17.3 almak istiyorum hocam. Bir de kısa süre önce monster almıştım fakat iade etmek durumunda kaldım. Açıkçası ondan dolayı monster harici düşüncesindeyim şuan.
Attığım 17.3 ve sizin aldığınız Monster'in modeli nedir? Bazı modelleri sorunlu oluyor çünkü. Bu modeli sorunsuz ama, yani iade etmeniz gerekmez.

Attığım 17.3 ve sizin aldığınız Monster'in modeli nedir? Bazı modelleri sorunlu oluyor çünkü. Bu modeli sorunsuz ama, yani iade etmeniz gerekmez.
Kusura bakmayın yanlış görmüşüm. Monster Tulpar T7 V19.7 almıştım fakat klavye altından gelen cızırtı sesinden dolayı iade ettim. Malzeme kalitesi de pek içime sinmemişti doğrusu. O yüzden biraz uzaklaştım o markaya fakat attığınız ürünü de inceleyeceğim.

Geri
Yukarı