MSI GP76 Leopard RTX 3070 alınır mı?

Alıyorum hocam ya.Tek kötü yanı 8 gb ram koymuşlar.Çok az , fiyatının uygun olması hem ram az hemde işletim sistemi yok içinde.Yoksa bu fiyata imkanı yok satılmaz. Ram alsam SSD alsam yine legion 'dan iyi fiyata gelecek bana.
2x8 sanırım hocam, öyle cevap verilmiş birine. Emin değilim ancak.
5800H daha serin değil mi 10870'ten?
10870H 10875H'ten daha serin diye biliyorum hocam, Jarrod 10875H ile 5800H'yi karşılaştırmıştı, Intel daha serindi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2021-04-06_004219_www.amazon.es.png
    Opera Anlık Görüntü_2021-04-06_004219_www.amazon.es.png
    98,5 KB · Görüntüleme: 62
Hocam maksimum 16 GB RAM destekliyor sanırım.

Hayırlı uğurlu olsun hocam, sağlıklı günlerde kullanın.
Hocam teşekkür ederim.Gönderim tarihi 28 Nisan gözüküyor.Legion'da o zamana kadar TR gelirse fiyatı görmüş olurum :) İnanın artık beklmekden çok sıkıldım bunaldım artık.

Hocam ben GP66 kasaya aşık oldum desem yeridir. Zevkini çıkarın.
Hocam GP66 Geçen hafta VatanBilgisayar'da inceleme fırsatım oldu.RTX 3060 modelini hemde outlet 21.000 civarı koymuşlar vatan karta özel şaka gibi :) Fakat kasa gerçekden dediğiniz gibi aşık olunacak gibi.Çok kaliteli burdayım diyor resmen.Klavyede zorluk olacağını düşünmüyorum çünkü QWERTY klavye.Ram ve Bataryası baya düşükmüş o kötü.Maksimum 16GB ram destekliyor Batarya 65W ki baya düşük kalıyor rakiplerine göre.Dediğim gibi kart'dan para çekilmedi içimi biraz rahatlattım desem yeridir :) Bakarsınız legion geri kayarım.Daha fiyat bile çıkmadı neden avrupadaki gibi ön sipariş açılmaz ülkemizde anlamıyorum.
Hayırlı uğurlu olsun hocam, üzmez sizi.

Teşekkürler hocam.Bakalım Legion'dan önce parayı çekerse kart'dan almış olacağım.Legion fiyatı öğrensem keşke de kimse dönüş yapmıyor...

Geri
Yukarı