MSI GS60 Dragon Gaming Center İndirme

erdemlee

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selamlar, Msi gs60 laptop kullanıyorum, windows 10 güncellemesini yapmıştım birkaç hafta önce bilgisayar rahatlasın diye format attım herşeyi sil diyerek; fakat açıldıktan sonra ilk kullanımda birlikte gelen msi dragon gaming center ve pek önemli olmasa da xsplit game caster kayboldu. Sıfır windows 10 oldu kısaca, format ayarlarında ilk alındığındaki sürüme geri dön gibi bir ibare var, onu yaparsam windows 8'ten tekrar 10'a hemen güncelleyebilir miyim? Mantıken yazılımlar da o zaman gelir ama daha kolay bir yolu var mı acaba? İnternetten dragon gaming center software indirebilir miyim ?Birkaç link görmüştüm de sadece dosya kurarakta donanımsal değişiklikler yapan bir programı kurabileceğime pek inanmadım açıkçası. Yardımlarınızı bekliyorum.

Konu kapanabilir arkadaşlar kendi cevabımı kendim buldum bütün driverlerinin cd si varmış laptopun kutusunun içinde cahilliğimi af görün bu seferlik yine de teşekkürler. :)

Dostum umarım Driver CD'sinin gereksiz olduğunu tüm driverların güncel bir şekilde MSI'ın kendi sitesinde bulunduğunun farkındansındır. :)

Burdan bakabilirsin. Modeli tam yazmamışşın direk sayfayı atamıyorum. Kendi modeli bulup üstüne tıkla ordan da service kısmına tıkla. Model yoksa orada yani eski bir modelse sağ üstten arattır.

Notebook - The best gaming notebook provider

Not: Windows 10 sürücüleri içinse, yoksa yakında gelecektir. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı