MSI GS63VR Alınır mı?

Monster'ın geçen seneki çoğu modelini az bir süre olsa da deneyimleme şansı buldum. Ben hiç memnun kalmadım. Malzeme kalitesi oldukça zayıftı. Performans konusunda tabii ki cihazların bir sıkıntısı yok ama genel kalite MSI'ın çok gerisinde. Tabii ki fiyatları da ona göre belirlenmiş buna bir şey diyemeyiz. Bütçeye göre her markanın iyi olduğu ürünü var. Benim yorumumdan lütfen MSI aşkı vs çocukça bir yaklaşım çıkarmayın. Benim kısaca demek istediğim eğer Monster'ın 4750 TL'ye sunduğunu 5400 TL'ye MSI sunabiliyorsa bence bu farka değer bir kalite farkı var. Maddi durumumu zorlamak istemiyorum ne kadar düşük fiyatlı alsam kardır diyen birisi de tabii ki Monster alabilir.

Bizim amacımız en uygun fiyata en iyi performansı önermek ancak şahsi tercihlere karışamayız, arkadaş zaten belirtmiş Monster'a ısınamadım diye.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı