MSI GS66 Stealth vs GP66 Leopard

Bütçe
20.000
O zaman Gp almayın diyorsunuz ve bekleyin diyorsunuz. Acaba çeşitlilik 15 Şubat 1 Mart'a artar mı?
Ayrıca kalitesi Ge'den iyi öyle değil mi?
Hayır GE daha iyi. GP<GE<GS
Bence bekleyin. Beklemekten zarar gelmez. Asus'un çok güzel 3000 serisi ve AMD işlemcili laptopları çıktı, yakın zamanda Türkiye'ye de gelirler. Hatta Technopat bir tanesinin videosunu çekti bile.

O zaman almamak için gerekçe ne @toomanynights ? Acaba Vatandan alırsam 32 Ram'den kısıp 512 GB SSD yapabilir miyim?
Hocam üstte yazdıklarımı ve az önce bana soru sorduğunuz konudaki yazılarımı tekrar okuyun.

Ge=gs hocam. Gp bir alt seviyesidir, bende GP75 şasili bir laptop kullanıyorum. Gayet iyi kalitesi.
Hocam GE, GP'nin upgradeli hali; ama GS'nin downgradeli hali değil. GS çok daha iyi bir cihaz.

Hayır GE daha iyi. GP<GE<GS
Bence bekleyin. Beklemekten zarar gelmez. ASUS'un çok güzel 3000 serisi ve AMD işlemcili laptopları çıktı, yakın zamanda Türkiye'ye de gelirler. Hatta Technopat bir tanesinin videosunu çekti bile.

Her şey iyi güzel de ASUS'ta Webcam yok. Eğer Stealth'i 32'den 16 RAM'e alıp 512 GB SSD'yi 1 TB yaparlarsa tercihim Stealth olur. Tek endişe soğutması.

Hocam üstte yazdıklarımı ve az önce bana soru sorduğunuz konudaki yazılarımı tekrar okuyun.

Hocam ge, Gp'nin upgradeli hali; ama GS'nin downgradeli hali değil. GS çok daha iyi bir cihaz.

Hocam gp ve ge oyun odaklı daha çok, GS ise taşınabilirlik odaklı. Haklısınız gp kasasının upgradeli hali ge. Ama MSI ge=gs diyor hocam, onların yalancısıyım:D

O zaman tercihim GP66 modelinden yana akşamdan beri gözüme uyku girmedi. GP66 modelinin artı ve eksilerinin olduğu bir liste yapabilir misiniz? Ayrıca malzeme kalitesi Monster'dan daha iyidir herhalde? @toomanynights hocam teknik servisi aradınız mı?

O zaman tercihim GP66 modelinden yana akşamdan beri gözüme uyku girmedi. GP66 modelinin artı ve eksilerinin olduğu bir liste yapabilir misiniz? Ayrıca malzeme kalitesi Monster'dan daha iyidir herhalde? @toomanynights hocam teknik servisi aradınız mı?
Aradım, yollayın ürünü gereğini yaparız dediler. Konuştuğum kişi her soruma cevap verdi, gayet ilgiliydi.

Geri
Yukarı