Satılık MSI GS70 Intel i7 4700HQ GTX 765M

uzay12

Hectopat
Yer
Bingöl
Daha fazla  
Meslek
Sınıf Öğretmeni
[Satılık] 1 ay önce aldım Msi Gs70. Çalıştığım için oyun oynayacak vakit bulamıyorum. Anlayacağınız oyun hevesim yok artık. Hep hayal ederdim bir gün atanırsam çok güzel bir oyun bilgisayarı alacağım diye. Sonunda aldım ama ne yazık ki sadece evrak işlerini hallediyorum oyun oynamaya ne hevesim ne de vaktim kaldı. Çok temiz sadece 1 aylık. Msi kulaklığı, Msi oyuncu faresi, Çantası herşey var. Tekliflerinizi bekliyorum.

Kendiniz bir fiyat belirlerseniz daha iyi olur ,
Mümkünse tam olarak modelini sürümünü , özelliklerini, yurtdışından mı Türkiye'den mi alındığını, eğer yurtiçi ise hangi mağaza veya internet sitesinden alındığını, güncel fotoğraflarını koyma şansını varsa daha kolay satacağınızı düşünüyorum.

Ürün bu ürün sanırım. Ama ben başka bir siteden aldım. Benim aldığım kapalı kutuda sıfır geldi teşhir ürünü veya bakım yapılmış ürün değildi.
Msi Gs70 2od-060tr I7-4700hq 16g 256g Ssd+1tb 2gvga 17.3" Fhd W8 54328550 - n11.com
Şu an fotoğrafını çekeceğim bir makine olmadığı için görsel koyamıyorum. Ben 3700 TL'ye aldım 1 ay önce.

Aslında üründen çok memnunum hiç bir sorun yok. Ben bunu oyun oynamak için aldım ama sadece 2-3 gün oyun oynadım bir köyde müdür yetkili öğretmenim yoğunluktan fırsat ve heves bulamıyorum. Açıkçası bu kadar parayı boşuna verdim bu ürüne çünkü amacıma uygun değil ürün, bana 1000 TL'lik office çalıştıran bir bilgisayar da yetermiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığı ayrı satmayı düşünüyor musunuz?

Arkadaşlar ürünün fiyatı 3.000 tl'dir çantası, kulaklığı ve oyuncu faresi dahil fiyatıdır. ürünü satıp tablet almayı düşünüyorum.

Hayır özellikleri aynı sadece ekran kartı farklı benimkinde 765M ekran kartı var.

Benim ürün şu sanırım zaten farklı fiyatlar sadece ekran kartından kaynaklı diğer özellikler aynı.
GS70 NOTEBOOK CORE İ7 4700HQ 2.40 GHZ-16GB-1TB-17.3''-2GB-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR

Ben alınca indirim vardı bu fiyattan 3700 tl ye düşmüştü o indirim döneminde almıştım.

Şuan dolar arttığı için fiyatları yeniden artmıştır çünkü aldığım indirimli fiyata araştırdım bulamıyorum. Ciddi düşünenler mesaj atabilir. şuan 5.000 liralar civarında satılıyor. Ben 3.000 tl ye satıyorum
  • Intel Core i7-4700HQ 2.4 GHz. (Turbo Boost Teknoloji 3.4 GHz.) 6 MB Cache Bellek İşlemci
  • 16GB DDR3 1600 MHz. (Max. 16 GB)
  • 1 TB (7200 RPM) HDD + 256 GB SSD
  • NVIDIA GeForce GTX 765M 2GB GDDR5 Ekran Kartı

Ulaşmak isteyenler [email protected] dan ulaşabilir yada Uzay Basaoğul | Facebook adresinden.

Arkadaşlar askere gideceğim için şu an satmaya karar verdim. Düşünen yok mu?

Donanim haber, sahibinden gibi sitelerede ilan acin illaki cikar alici fakat, 3000 lira fiyata satmaniz cok zor.

Geri
Yukarı