MSI GS73VR Stealth Pro Nasıldır?

EnesCan25

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
İnce olması sonucu bu yüksek performansı vermek için fanlar aşırı sesli çalışacaktır oyunlarda. Soğutma konusunda bir sorunu yok ama hafif daha kalın laptoplara göre daha fazla ısınıyor.

Bu arada bu laptopın 144Hz ekranı olduğu hiç bir yerde yazmıyor. MSI sitesinde ise "opsiyonel" olarak yazıyor. Vatana bu konuyu sormadan almayın.

GS yerine bunu öneririm (Yanlış anlamayın, GS kötü demiyorum, sesden rahatsız olabilirim derseniz size alternatif çıkarıyorum, yoksa bende GS serisi kullanıyorum ve gayet memnunum): MSI GE73VR RAIDER CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-256GBSSD+1TB-17.3''-GTX1060-W10

Son düzenleme:
İnce olması sonucu bu yüksek performansı vermek için fanlar aşırı sesli çalışacaktır oyunlarda. Soğutma konusunda bir sorunu yok ama hafif daha kalın laptoplara göre daha fazla ısınıyor.

Bu arada bu laptopın 144Hz ekranı olduğu hiç bir yerde yazmıyor. MSI sitesinde ise "opsiyonel" olarak yazıyor. Vatana bu konuyu sormadan almayın.

GS yerine bunu öneririm (Yanlış anlamayın, GS kötü demiyorum, sesden rahatsız olabilirim derseniz size alternatif çıkarıyorum, yoksa bende GS serisi kullanıyorum ve gayet memnunum): MSI GE73VR RAIDER CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-256GBSSD+1TB-17.3''-GTX1060-W10
Merhaba haftasonu vatan bilgisayara gittum stealth pro almaya ama vatan yetkilisiniz bu bilgisayarın çok fazla ses yapabilir demesi üzerine sizin demiş olduğunuz bilgisayarı aldım.Eve geldim kurulumları yaptım bir baktım ki siz aynısını önermişsiniz.
Şu ana kadar memnunun pubg orta ayarlar 60-65 civari,csgo orta ayarlar 220-250 arası sizce bu bilgisayar için yeterlimi?

A
Merhaba kendime hem iş hem oyun laptopu almak istiyorum ama tam karar veremedim. Bütçem maksimum 8300 TL. Şu ana kadar ki araştırmama göre MSI GS73VR Stealth Pro alacağım. Nasıldır, oyun performansı, ısınması?

Bu arada 17.3” ekran, 144Hertz, GTX 1060 kesin olacak özellikler.

MSI GS73VR STEALTH PRO CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-256SSD+2TB-17.3''-GTX1060-W10
Ayrıca bu bilgisayar için windowsun son sürumünu indirdim başka yapmam gereken birşey varmı?(bios vb.)

Merhaba haftasonu vatan bilgisayara gittum stealth pro almaya ama vatan yetkilisiniz bu bilgisayarın çok fazla ses yapabilir demesi üzerine sizin demiş olduğunuz bilgisayarı aldım.Eve geldim kurulumları yaptım bir baktım ki siz aynısını önermişsiniz.
Şu ana kadar memnunun pubg orta ayarlar 60-65 civari,csgo orta ayarlar 220-250 arası sizce bu bilgisayar için yeterlimi?
Hayırlı olsun taş gibi laptop, güle güle kullanın. :) Sürücü güncellemeleri ve BIOS güncellemesi varsa yapabilirsiniz.

Buradan: Support For GE73VR 7RE Raider | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global BIOS, Utility ve Firmware güncellemelerini yapabilirsiniz. Ayrıca Intel sitesinden Driver Utility kurup sürücülere bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı