MSI GT 1030 alınır mı?

Bütçe
800
R7 240 kullanıyorum. R7 240, GT 1030'un yanına yaklaşamaz bile. Videoları çok var.

Doğru diyorsun be reis ona lafım yok bazenleri darboğaz azalınca işemci GPU uyumluluğu artınca daha iyi performans verir ona göre söyledim.

RX 550 çok daha iyi bir kart. Ayrıca desteği de var.

Sanki kart bütün oyunları Ultra'da açabiliyor driver ile sadece yeni çıkan oyunların optimizasyonu yapılıyor GT 1030 ile veya RX 550 ile zaten bu oyunları oynamaya çalışırsanız zevk alamazsınız ayrıca ben 750 Ti kullanıyorum ve hala driver desteği mevcut bu kartın driver almaması ilginç.

Sanki kart bütün oyunları Ultra'da açabiliyor driver ile sadece yeni çıkan oyunların optimizasyonu yapılıyor GT 1030 ile veya RX 550 ile zaten bu oyunları oynamaya çalışırsanız zevk alamazsınız ayrıca ben 750 Ti kullanıyorum ve hala driver desteği mevcut bu kartın driver almaması ilginç.

Hocam zaten GT 1030'un yanında RX 550 rahatlıkla göz ardı edilebilir.

NVIDIA, Ti modellerine daha çok destek veriyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı