MSI GT 1030 alınır mı?

Adamın bütçesi buna yetiyor ve çalışmak istemiyor demek ki. Çok kolay geliyor size. Konu sahibi "bu ürün alınır mı" diyor sende 9K'lık sistem öneriyorsun. Mesaj kirliliğinden başka birşey değil yaptığın. İhtiyaçlarını 1030 karşılıyor olabilir. Yoksa o da biliyor çalışmasını merak etme, bir sen akıllı değilsin.

hocam 1030 senin nereye işini görüyo adam sadece film mi izlicek bu adam oyun oynamıcakmı
Ekran kartı sadece oyun oynamak için yapılmış bir cihaz değil. İş için kullanacaktır ya da şlemci ağırlıklı oyunlar oynuyordur, eski oyunlar oynuyordur veya AAA oyunlar oynamıyordur. İşimi görüyorsa problem yok.

Hocam 1030 senin nereye işini görüyor adam sadece film mi izlecek bu adam oyun oynamayacak mı?

Bütçe meselesi yapmayın arıtk bütçe diye bir şey yoktur ben yaşım küçük olmasına rağmen bütçe meselesi yapmadım ben çalıştıysam oda çalışabilir değil mi?

Çalışabilir ama çalışmayadabilir. Adamın kararı.

işlemci ağırlıklı oyunlar bile %90 a yakın ekran kartı kullanıyo :d
Hangi oyun kullanıyor ? Valorant, Counter Strike serisi vb e spor oyunlarını düşük ayarlarda kullanırsan o değerlere yaklaşmaz bile. Hiç kimse sizin gibi elindekş tüm parayı ekran kartına, bilgisayara basmak zorunda değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı