MSI GT 1030 nasıl satılmalı?

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde GT 1030 ekran kartı var. Yaklaşık 2 yıldır öyle yatıyor, 2 yıl önce kasamdan çıkardığımda hiç temizlemeden doğruca kutusuna koymuştum şu anda da satmaya karar verdim. İçini açmadan tamamen temizlenmesi mümkün değil tozlar 2 yıl bekleyince doğal olarak yapışmış ama içini açarsam satarken sıkıntı olur mu diye düşündüm alan kişinin kafasında soru işareti olur mu acaba diye. Sizce içini açıp tamamen temizleyeyim mi? Belki termal macununu da değiştiririm ya da açmadan olduğu kadar temizleyip insanların kafasında soru işareti bırakmayayım mı?

İçini açıp temizle bence ve ne kadara satacaksın? Belki alabilirim.
İçini açmadan diş fırçası ile temizledim. Aklımda bir fiyat yok teklifiniz varsa yapabilirsiniz. MSI AERO ITX OC Edition modeli.
WhatsApp Image 2023-06-29 at 13.38.20.jpeg

Sıfır olma ihtimali imkansıza yakın fakat sıfır etiketi ile 1.5K bulunuyor zaten.
Bu kartlar artık ikinci elde ölü fiyatlara satılıyor.
Ben biraz araştırdım ama sıfır satan göremedim. Siz gördüyseniz atabilir misiniz ben de ona göre bir fiyat oluşturayım aklımda.

Ben biraz araştırdım ama sıfır satan göremedim. Siz gördüyseniz atabilir misiniz ben de ona göre bir fiyat oluşturayım aklımda.
Aynı model değil fakat soğutma ve performans konusunda vadettikleri ortada, istisnalar dışında kendisinin bu zamanda iş gördüğü söylenemez.
Bu bütçede ikinci elde RX 570 bulunabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı