Msi GT 680R Ekranda Pembe Çizgiler

emre211

Hectopat
Bilgisayarda video izlerken veya oyun oynarken ekran kartı çöküyor ve kernel mode durduruldu hatası alınıyor driverlerde sorun yok sildim güncelledim, tahminim ekran kartı chipset gidici gibi; Bugün sabah bilgisayarı açtım video izliyordum ve bir anda ekran pembe çizgiler yani bildiğimiz gibi ekran kartı sorunu çıkardı. Isınmadan dolayı derseniz işlemci ve GPU sıcaklığı 52 derecelerde seyrediyordu ve bir anda PC kapandı. Tekrar açtıktan sonra siyah ekran, BIOS ekranı bile gelmiyor komple sadece fan sesi görüntü yok. Biraz bekletip PC'yi tekrar açtığımda MSI logosunu gördüm ve sonra çat diye tekrardan PC kapandı..

Tahminim ekran kartı komple gitti ömrünü tamamladı diye tahmin ediyorum , 4 ay öncede aynı sorun vardı fazla oturamıyordum komple söküp termal macunları tazeledim ama sorun hala aynı:

Bilgisayarı 2011 yılında almıştım ve hakkını gerçekten verdi Msi, bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim çünkü ya yeni PC alıcam ya da servise gönderip tamir ettireceğim..
Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.. :)
Konuyu daha iyi anlamak için 1 saat içerisinde videoyu uploadlıyacağım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı