MSI GT 680R Model Gaming Laptop Geliştirme Önerisi

tarikackz

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Selamlar,

Bendeki süresi 6. yılını dolduran bir Gaming laptop sahibiyim (MSI GT 680R). Bu gaming laptopun upgrade yapılabildiğini öğrendim. Hatta Technopat'ın youtubedeki ekran kartı değişimini de izledim. Artık konuya gireyim.

Bilgisayarda 4 RAM slotu var ve 2 harddisk slotu var. RAM slotlarının sadece 1 tanesi dolu (4 GB Elixir marka DDR3 MHz'sini bilmiyorum). Harddisklerde de 1 tane slot dolu. 500GB var. Ekran kartı slotu galiba mxm 3.0'mış. Ve bende şu an standart gelen ekran kartı yandı. Uygun fiyatlı bir ekran kartı arayışındayım. Şu an bilgisayarda olan GTX460m 1,5GB ekran kartı. TDP değerleri bu modele yakın ve herhangi sorun çıkartmayacak model önerisi yapabilirseniz çok memnun kalırım. Şimdiden çok teşekkür ederim. İşlemci konusunu bilmiyorum. Masaüstü bilgisayardakine benzer biçimde çıkabiliyor. Onuda sizlerin yardımıyla upgrade yapabilirsem çok iyi olur. Ama önceliğim artık H1Z1 oyununu oynayabilmek :)

Herkese hayırlı hafta sonları dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı