Msi GT 70 Performansı Nasıl?

Zarar vermez dediğim gibi oyun laptoplarının hepsinde var olan bir sorun bu :) Asus G750jz modeli var şuan o da çok iyi (Türkiye de stoklara girmedi daha) o da GTX880m kullanıyor, yük altında GPU 80 dereceye çıkıyor direk. Bu G750jz de çift fanlı soğutma olmasına rağmen böyle :)

Kesinlikle bir sorun yaşamazsınız ama 80 derece sizi rahatsız edebileceği için soğutucu önerdim :)

Birde ürünü nerden aldınız ? Gaming packi yolluyorlarmı onla ilgili bir bilgi verebilir misiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Görüş ve önerileriniz için çok teşekkür ederim Süleyman bey. Hepsi burada.com 'dan aldım ürünü, alırken belirttim gaming pack içinde olması için. Gerçi önce bi Asus G750jz ile Msi arasında kaldım, fakat yeğenimin laptobu da Msi olduğu ve bugüne kadar hiç bir sorun yaşamadığı için Msi tercih ettim. Ehh aldık artık, körde çıksa topalda çıksa aldık bi kere. :)

Aynı ürünü bende almayı düşünüyordum gaming packi hangi sitelerin verdiğini yani hangi sitelerin belirrtiiğini baya araştırmıştım hepsiburada da %100 veriyor gibi bir ifade ile karşılaşmadığım için başka sitelere yönelmiştim :D

Ha birde kötü haber vermek gibi olmasın ama :D Msi GT72 duyuruldu :D Bu modelde çift fanlı soğutmaya geçilmiş :D Ama daha özellikler belli değil. Ben onuda bekleyebilirim biraz :)

Yok estafurullah kötü haber olmaz bence, çünkü teknoloji bu malum son hızla gelişiyor. Artık öyle bir noktaya dayandı ki daha en son model ürünü alırken bile bir üst model daha çıkarıveriyorlar, afedersiniz ama aptal ettiler insanları. Nedir bu acelecilik bilmiyorum vallahi, önce bi durun çıkardığınız ürünü satın biraz daha sonra yenisini çıkarın ama yok illa baş döndürecekler.:)

Bende sizin aldığınız laptopun bir değişik modelini almak için para biriktiriyorum msi gs70 stealth pro fakat fiyatı tuzlu biraz uzun sürecek gibi geliyor ama size hayırlı olsun şimdiden.

Sağ ol çok teşekkür ederim kardeşim. Allah sana da nasip eder inşallah almayı da kazasız belasız iyi günlerde kullanırsın.
Bizde aldık bakalım daha elime ulaşmadı memnun kalcammı, kalmıcammı hiç bilmiyorum vallahi:)

Dostum kötü haber vermiş gibi olmayım ama msi Türkiye servisinden gs70 pro'nun Türkiye gelişinin gözükmediğini söylediler.
Üstelik Gs70 2pc modelleri 860m li olanlar geçen hafta Türkiye'ye geldiği halde gs70'lerin gelişinin gözükmedigini söylediler. Çok beklemek zorunda kalabilirsin bende 870m li stealth bekliyordum ama maalesef 860m alacagım büyük ihtimal yada başka bir laptopa yöneleceğim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı