MSI GT1030 sisteme işlemci, anakart ve PSU önerisi

Yer
Elazığ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
MSI GT1030 Aero Ekran Kartı Aldım. Artık onu alsaydın bunu alsaydın yok şimdi sizden istediğim bu ekran kartına uygun işlemci-anakart-PSU önermeniz. Oynamak istediğim oyunlar, CS:GO-Fortnite vs. bütce: 800 TL civarı. RAM hariç onu ayrıyaten halledecegim.

Bence büyük bir hata etmişsiniz benim gibi 1030 satın alarak. Rezalet bir kart şu anda. Fakat ben kendim Athlon X4 950 kullanıyorum güzel işlemci sıkıntı çıkarmıyor. Anakart olarak güzel bir A320 soket anakart bulabilirsiniz ikinci el.

Maalesef 620 tl ye gt1030 dan başka ekran karti almak neredeyse imkansiz rx570 ile eskiden ayni fiyatti artik rx570 in en kötü modeli 1000 tl :(
Bence büyük bir hata etmişsiniz benim gibi 1030 satın alarak. Rezalet bir kart şu anda. Fakat ben kendim Athlon X4 950 kullanıyorum güzel işlemci sıkıntı çıkarmıyor. Anakart olarak güzel bir A320 soket anakart bulabilirsiniz ikinci el.
an
i5 3470 3.6 GHz 6MB önbellek: 250.
400W PSU önerim yok ortalama fiyat bu: 250.
H61 anakart: 350.

800 TL’yi aşıyor kusura bakma bütçen çok düşük.

Toplam 850 TL.
I5 3470 almak yerine i3 9100f veya 8. nesil almak daha mantıklı olmaz mı artık anakartı ve psu ya sonra bir çare bulacaz fakat i5 3. Nesil ile cs go bile zorlanir

Maalesef 620 TL'ye GT1030'dan başka ekran karti almak neredeyse imkansiz RX570 ile eskiden ayni fiyatti artik RX570'in en kötü modeli 1000 TL :(

An.

i5 3470 almak yerine i3-9100F veya 8. nesil almak daha mantıklı olmaz mı artık anakartı ve PSU ya sonra bir çare bulacaz fakat i5 3. nesil ile CS:GO bile zorlanir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Emin misin i5 ile CS:GO'nun kasacağını izle videoyu bak maksimum da oynuyor i3'e gelirsek tabii ki daha iyi olur ben bütçeniz yok diye bu sistemi tavsiye ettim eğer bütçeyi zorlarsanız tabii ki i3 almanızı öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Emin misin i5 ile CS:GO'nun kasacağını izle videoyu bak maksimum da oynuyor i3'e gelirsek tabii ki daha iyi olur ben bütçeniz yok diye bu sistemi tavsiye ettim eğer bütçeyi zorlarsanız tabii ki i3 almanızı öneririm.
Hocam zorlamayı tasfir ederim en azından ileride de kullanabileyim

Yeni konular

Geri
Yukarı