Msi GT680r ve GTX 460M uyumu

cailann

Hectopat
Msi GT680r notebookumun ekran karti yandigi icin ebaydan gtx 460 m ekran karti aldim. Daha önceki yüklenmis videonuzu izleyerek ekran karti degisimini yaptim fakat bilgisayarim ekran kartini görmedigi icin ne oyun oynayabiliyorum ne de güncellestirme yapabiliyorum. Usb den normal bios update yaptim fakat bir ise yaramadi pek fazlada bir bilgim olmadigi icin yardimlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkur ederim.

Nibitoru kurdum fakat kartimin biosunu okuyamiyor bir cok alan bombos olarak geliyor. Submit bios diyincede "can´t connect to the service manager " hatasi aliyorum bir de belirtmek isterim ki ekran kartim standart vga olarak gözükmektedir.

Çok tesekkur ederim dediklerinizi deneyecegim. Bu arada kendi ekran kartimi nvidia nin .inf dosyalarina ekleyerek kartimi tekrar gorunur kilip updateledim, artik oyun calistirabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı