Satılık MSI GT70 0NC Laptop

Nasıl yaktın kartı anlatır mısın? Benim bilgisayarımın ekran kartı da çok ısınıyor, ona göre dikkat edelim. Ekran kartı tamiri yapılıyor bildiğim kadarıyla dışarılara sor çok fazla yapan olmasa da. Çünkü tamir makinesi pahalı bir şey.

Son düzenleyen: Moderatör:
makineye fiyat olarak 1600-2000 arası fiyat verebilirsin bence 2000 üstüne çıkma ama 2 el olması ve ekran kartının olmaması büyük sıkıntı içindeki on board ekran kartı cidden bluray bir film izlerken kastırcak cinsten.Taktırmak isteyen adamda çok masraf edecek mantıklı fiyat budur .

O civarda bir rakkam düşünüyorum bende.
Onboard ekran kartı Intel HD4000 .Nvidia ekran kartı sağlam ikende Bluray & yüksek boyutlu ripleri onboard ekran kartından kullaıyordu ve sıkıntı yaşamadım&yaşamıyorum.

Üzerindeki onboard ekran kartı ile ;

SIMS4 1920x1080 medium ayarlarda 40-50Fps
Euro Truck 2 1920x1080 low 30-38Fps
Fifa 15 1280*720 low 33-39Fps alıyorum , Yağmur yağınca 28-35 arası oluyor:)

Nasıl yaktın kartı anlatır mısın benim bilgisayarımın ekran kartı da çok ısınıyor ona göre dikkat edelim.Ekran kartı tamiri yapılıyor bildiğim kadarıyla dışarılara sor çok fazla yapan olmasa da çünkü tamir makinesi pahalı bir şey.

Garanti süresi bittikten sonra hep aklımdaydı termal macunu yenilemek , ha bugün ha yarın derken kart yandı , kartı çıkardığımda termal macun hiç kalmamıştı üzerinde.

Kart şu an tamirde , bakalım kısmetse tamir olur olmazsa yapacak birşey yok :)

Satış devam etmektedir.

Merhaba,
Arkadaşım cihazınızla ilgileniyor. Görüşmek isterseniz iletişim numarası 53yirmidört6688ellisekiz.

Pardon numarayı yanlış vermişim. 05otuziki466yirmiiki58.

Geri
Yukarı