MSI GT70 Dragon Edition Extreme 2

384 SSD bana göre çok iyi gayet hızlı olur yani en hızlısı budur.Intel® Core™ i7-4930MX de hız 4,1'e kadar çıkıyor diye biliyorum bir farkı olmaz belki.Temmuz da gelebilir belki extreme 2.Ben olsam alırım hemen kaçırmam alırım bu akşam ürünü çünkü gayet hızlı.

Üstadım mail adresinizi alabilirsem bir sualim de benim olacak ona göre bir bilgisayar alacağım da. Sorum zaten bu konu altında da mevcut eğer cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Link : https://www.technopat.net/forum/dizustu-ve-netbook/20959-msi-gt70-dragon-edition-extreme-2-a.html

Extreme 2 yi beklemene gerek yok diyorsun doğrumu anladım ?

extreme 2 yi beklemene gerek yok diyorsun doğrumu anladım ?

Eğer Extreme 2'de de 384 SSD varsa Superraid 2 bekle derim.Ama vardır ondada ve Intel® Core™ i7-4930MX CPU Processor 4,1 e kadar çıkıyorsa Turbo ile bekle derim yoksa al bunu acelen varsa usta...Tabi Recep abi baksa konuya bir yorum atıp bilgilendirse daha iyi olur.

Vallahi süper olur mail adresini bulamadım bulsam yazacağım ama göremedim.

Dragon edition 2 extreme verdiğin fiyat aralından daha yüksek fiyatlara gelir diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…