MSI GT70 Dragon Edition Extreme 2

Dostum Extreme modelin ben sana fiyat aralığını söyleyeyim. Nereden öğrendin dersen, sanalmarketim.com'a sormuştum neden Extreme 2 yok diye, onlarda ; özel sipariş üzerine getiriyoruz dediler. Fiyatı ise 3500$+KDV olarak satılacak. Yani +7500TL.

Dragon edition 2 extreme verdiğin fiyat aralından daha yüksek fiyatlara gelir diye düşünüyorum.

Aynen öyle oldu :)

Dostum Extreme modelin ben sana fiyat aralığını söyleyeyim. Nereden öğrendin dersen, sanalmarketim.com'a sormuştum neden Extreme 2 yok diye, onlarda ; özel sipariş üzerine getiriyoruz dediler. Fiyatı ise 3500$+KDV olarak satılacak. Yani +7500TL.

Bende sizin gibi aradım ve 3500 $ doları duyunca hemen dragon edition 2 siparişimi verdim şuan ondan yazıyorum foruma :) teşekkür ederim herkese ilgi ve alakası için.

6000 Lirayı veren 7500 lirayıda verir mantığıyla alınabilirdi :)

7500 de değil zaten dostum :) Büyük ihtimal vergiler, kar payı falan derken 8000 rahat olur. Zaten Extreme ile tek fark işlemci. O işlemci fiyatı da 700$ fark ettiriyor. Yani sadece işlemci 1300 fark ettiriyor. %18 vergi, yanına da satacak firmanın kar payı %5. Bence 3-4 yıl sonra işlemcini değiştirirsin sana Extreme olur zaten :)

O zaman hayırlı olsun şimdiden kardeşim. :)

Eyvallah paşam sağolasın :) Bir ara beraber oyun oynayalım ama :)

6000 Lirayı veren 7500 lirayıda verir mantığıyla alınabilirdi :)

Hocam 1.500 liraya bir laptop daha alınıyor aman diyeyim ne yaptın :D

7500 de değil zaten dostum :) Büyük ihtimal vergiler, kar payı falan derken 8000 rahat olur. Zaten Extreme ile tek fark işlemci. O işlemci fiyatı da 700$ fark ettiriyor. Yani sadece işlemci 1300 fark ettiriyor. %18 vergi, yanına da satacak firmanın kar payı %5. Bence 3-4 yıl sonra işlemcini değiştirirsin sana Extreme olur zaten :)

Şuan 2 gündür kullanıyorum pekte extremelik bir durum yok alet kendisi extreme zaten :)

Bir iki banchmark testi yayınlasan aslında nasıl olur? Bence güzel olur tabi de... ;)

Valla nasıl yapılır bir bilgim yok ama araştırırım isterseniz arkadaslar unboxing videom var zaten upload etmeyi planlıyorum.

Seve seve oynarım usta.1500 liraya 500 lira daha koy bir msi daha al. :D

Her daim beklerim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı