MSI GT730 4GB vs 2GB

R7 serisi olarak 360 tan aşağısını tavsiye etmiyorum çok düşuk artık 240-250 yi bile a10 serisi apu larda görüyoruz bence 360 almalısınız butçeniz varsa ya da nvidia ya güvenip sürekli güncel olmasına ve experience uygulamasına bir şans verin ve ben olsam 360 ve gt 730 arasında kalsam 360 daha performanslı olsa bile(en fazla 7-8 fps fark edecektir) yinede gt 730 alırdım

Msi modeli 4gb olan çok iyidir kullanmışlığım var fakat sadece bf3 te ses çıkarıyor fanı gta 5 te bile ses çıkmıyor ama bf3 te sesi kasanın kapakları kapalıyken bile rahatça duyuluyor.
Şimdi benim isteğim şu Lga775 anakarta uygun ekran kartı ama ekran kartı f/p ürünü olmasını istiyorum. Sapphire daki o fanlar beni etkiledi ama şimdi aklım karışdı. Gta 5 gibi yüksek oyunları açabilecek mi? Gt730 modeli. Eğer anakarta uyar çok güzel vs. derseniz cidden alacağım ma anakarta uymalı. Birde powerm 500 wat 2.20 duo 2 işlemci 5 gb ddr2 ram 2 harddisk optik sürücü bunlardan artan wat ile çalışmasını istiyorum...

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı