MSI GT730 sürücüsü güncellenmiyor

Karahanx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Forumda çok gezdim, bütün sonuçları denedim ama hiçbir şekilde bilgisayarım MSI GT730 Fermi ekran kartımı görmüyor. Son sürümün 391.35 olduğunu biliyorum, uyumlu grafik donanım hatası alıyorum. Neredeyse denemediğim şey kalmadı. Ekran kartında problem yok, fanım dönüyor, elektrik geliyor.
PCI\VEN_8086&DEV_0046&SUBSYS_00468086

Bu komutu yazdığım gerekli yere eklediğim zaman kurulum oluyor ama sonra kurulamayan sürücü şeklinde karşıma çıkıyor.
Windows 10 language 64 Bit.

VGA kablosu taktığım zaman siyah ekran oluyor sinyal yok yazısı falan gelmiyor.
Onboard ekran kartından görüntü alabiliyorum sadece.
Ekran kartı sanki yokmuş gibi, sadece fan işlevi görüyor. Şu an yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum. En son çarem konu açmak oldu, umarım yardımcı olacak birileri çıkar. Şimdiden teşekkür ederim.

1.png
2.png
3.png
4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Forumda çok gezdim, bütün sonuçları denedim ama hiçbir şekilde bilgisayarım MSI GT730 Fermi ekran kartımı görmüyor. Son sürümün 391.35 olduğunu biliyorum, uyumlu grafik donanım hatası alıyorum. Neredeyse denemediğim şey kalmadı. Ekran kartında problem yok, fanım dönüyor, elektrik geliyor.
PCI\VEN_8086&DEV_0046&SUBSYS_00468086

Bu komutu yazdığım gerekli yere eklediğim zaman kurulum oluyor ama sonra kurulamayan sürücü şeklinde karşıma çıkıyor.
Windows 10 language 64 Bit.

VGA kablosu taktığım zaman siyah ekran oluyor sinyal yok yazısı falan gelmiyor.
Onboard ekran kartından görüntü alabiliyorum sadece.
Ekran kartı sanki yokmuş gibi, sadece fan işlevi görüyor. Şu an yaklaşık 1 haftadır uğraşıyorum. En son çarem konu açmak oldu, umarım yardımcı olacak birileri çıkar. Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 1016923Eki Görüntüle 1016925Eki Görüntüle 1016926Eki Görüntüle 1016927

Aynı sorun bende de oldu sürüm düşürdüğümde sorun çözüldü.

Geri
Yukarı