MSI GT73VR 6RF Titan Pro Firmware Kurma Sorunu

• Konuyu başlatan Saim
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 831

Saim

Kilopat
MSI GT73VR 6RF Titan Pro modeli için kurmaya çalıştığım VBIOS ve Firmware kurmaya çalışırken hata alıyorum. VBIOS kurmaya çalışırken DOS bölümünde dit komutunu yazdıktan sonra FVBIOS yazdıktan sonra yükleme hatası alıyorum. Firmware MSI sitesinden indirdiğim sürücüde, Technopatı'n videosunda uyguladığı Flashwin dosyasını bulamadığım için kuramıyorum, bunların nedeni nedir?

Siteden 2017-03-02 tarihli firmware'i indirip Winrar ile açtığında "nvflash.exe" dosyasına tıkladığın zaman firmware otomatik olarak yüklenecektir.

Msi sitesinden indirdiğim Firmware dosyasında exe olarak EcFlashWin çkıyor fakat, onu masaüstünden kurmaya çalıştığımda kurulmuyor, bunu nedeni nedir bilginiz var mı?

Sosyalde Usb bootable rehberini uygulayın. Ardından VBIOS içindekileri usb belleğin içine çıkarın. Bunu indir ve bunu da usb belleğin içine çıkart;
NVIDIA NVFlash

Boot edip 98 ekranı geldiğinde FVBIOS yazıp enter'a bas. Bunun haricinde birşey gerekmez.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı