Msı GT80 Titan SLI alınır mı ?

Mustafa K. Serim

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben lise 3.sınıf öğrencisiyim ve babam yurt dısında yasamakta. Ondan gelirken iyi bir leptop almasını ıstedım. Normalde masaüstü alıcaktım ama ben cok gezen ve oyun oynayan bırı oldugum ıcın MSI GT80 Titan tercih etim. 8000 TL sınırım var. Daha iyi yada daha güzel bir laptop biliyosanız söylerseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben lise 3.sınıf öğrencisiyim ve babam yurt dısında yasamakta. Ondan gelirken iyi bir leptop almasını ıstedım. Normalde masaüstü alıcaktım ama ben cok gezen ve oyun oynayan bırı oldugum ıcın MSI GT80 Titan tercih etim. 8000 TL sınırım var. Daha iyi yada daha güzel bir laptop biliyosanız söylerseniz sevinirim.
Hocam benim bildiğim kadarıyla o bilgisayar hem aşırı derecede ağır hem de taşıması zor. Eğer taşınabilir bir şeylere bakıyorsan daha düzgün hafif dizüstülere bak. Bak mesela aşağıdaki bilgisayar hem kibar bir tasarıma sahip hem de kolay taşınabilir. Ayrıca bilgisayar için özel tasarlanmış çantası da var.

MSI GS70 STEALTH PRO CORE İ7 4720HQ 2.5GHZ-16GB-2x128SSD+1TB-17.3''-3GB-W8.1 - Vatan Bilgisayar

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı