MSI GTX 1050 Ti Nasıldır?

Bütçe ve sistemin özellikleri nelerdir?
İşlemci:İntel Core İ7-2600K 3.40, Ram: KİNGSTON 8GB 665MHZ, PSU: DARK 600 WATT. Monitör; datron 19,5''. Anakartı bilmiyorum kasayı ikici el almıştım. Casper bayisinden aldığımdan dolayı sistem bilgisinde sadece Casper Bilgisayar yazıyor o kadar üzerinde ekran kartı olarak AMD Readon Hd 6570 2GB 128Bit var onunlada GTA V'İ zar zor oynadım. Şimdi Pes 2017 orta ayarlarda anca oynuyorum oda pencere modunda senin anlıycan adam gibi yeni nesil oyunları en azından high seviyelerinde oynatacak bir ekran kartı bakıyorum. Bütçem 700 ile 800 arası.

Şahsen HDMI to VGA tercih ettim. Diğer konuya gelirsekte Dark markaya pek yanaşma derim. Bildiğim kadarıyla ısınma problemi, görüntüde yırtılma vs. problemleri varmış. Ben S-LINK aldım hiç bir sorunu yok. 60 FPS ye mahrumda bırakmıyor. Görüntülerde yırtılma, ısınma problemide yok.
Kusuruma bakma sanada çok soru sordum ama birde Asus'un var 1050Tİ'si bu çift fanlı olan 4GB Olanı MSİ marka ile arasında aşağı yukarı 100 tl fark var bu konuda da bir bilgin varsa paylaşır mısın? benimle

Son düzenleme:
İşlemci:İntel Core İ7-2600K 3.40, Ram: KİNGSTON 8GB 665MHZ, PSU: DARK 600 WATT. Monitör; datron 19,5''. Anakartı bilmiyorum kasayı ikici el almıştım. Casper bayisinden aldığımdan dolayı sistem bilgisinde sadece Casper Bilgisayar yazıyor o kadar üzerinde ekran kartı olarak AMD Readon Hd 6570 2GB 128Bit var onunlada GTA V'İ zar zor oynadım. Şimdi Pes 2017 orta ayarlarda anca oynuyorum oda pencere modunda senin anlıycan adam gibi yeni nesil oyunları en azından high seviyelerinde oynatacak bir ekran kartı bakıyorum. Bütçem 700 ile 800 arası.

Kusuruma bakma sanada çok soru sordum ama birde Asus'un var 1050Tİ'si bu çift fanlı olan 4GB Olanı MSİ marka ile arasında aşağı yukarı 100 tl fark var bu konuda da bir bilgin varsa paylaşır mısın? benimle
GPU modeli aynı ise(İkiside 1050Ti ise) markalar arasında performans farkı 1-3 fps civarı oynar. O yüzden cift fanlı en ucuz modeli almanızı öneririm.

Neden? Nvidia'da hiç mi sorun yok? Bir kartta sorun yaşadınız diye bütün AMD kartlara aynı bakmayın. Çok eleştirilen Sapphire markasının R9 270X modelini kullanıyorum. Canavar maşallah.

Önemli değil sorabilirsiniz. Sorunuza gelirsek ben MSI tercih ettim. Almak istediğin kartta tek fanlı olan model de alabilirsin hiç fark etmez. Pek ısınmayan bir kart olduğu için fazla pahalısına kaçmaya gerek yok. Tabi birde görünüşüne göre tercih edicem derseniz o ayrı. Bendeki MSI'ın çift fanlı modeli sıcaklık max 50 dereceyi gördüm.

Neden? Nvidia'da hiç mi sorun yok? Bir kartta sorun yaşadınız diye bütün AMD kartlara aynı bakmayın. Çok eleştirilen Sapphire markasının R9 270X modelini kullanıyorum. Canavar maşallah.
kardeşim şöyle açıklama yapayım. ilk kasamda Nvidia 8400GS vardı. Onunla o kartın kaldıramıyacğı şimdilerde eski olan bir çok oyunu oynadım. Şimdi kasam da eski bir model olan 6570 var AMD'nin 6570'den öncede bir AMD marka ekran kartı vardı kasamda takılıydı. ikisindende memmun kalmadım. ayarlarına giriom overdrive falan yapıom aynı tas aynı hamam kart PES 2017 orta ayarlarda pencere modunda oynatıyor donma yapmadan ara geçişlerde yine hafif hafif donma oluyor bana öle geliyorki Nvidianın perfonması Amd ye göre daha iyi dediğin gibi illaki yeni nesil kartlarında düzelmiştir ama insanın bir dili yanınca daha yaklasmaş istemiyor

Kart güzel fiyat performans ürünü HDMI To VGA dönüştürücü alırken dikkat edin şahsen kendim 25 liralık bi ürün aldım hiç memnun değilim ekran açılıp kapanıyor oyundan çıkarken ekranda bozulmalar oluyor.
him görüşün için sağol bu dönüştürücü sorun olacak galiba benim için dark alma dediler s-link önerdiler senin kullandığın marka nedir acaba kardeşim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı