MSI GTX 1050 vs MSI GTX 1050 Ti

burakboz97

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Gearbest sitesinde GTX 1050TI 800₺'idi. Hala duruyorsa bir git bak derim. Bu arada aralarında o kadar abartılcak kadar fark yok tabi.
Malesef satışı dahi yok sitede. Bu arkadaş da dediğinizin tersini söylemekte, açık ara farktan bahsediyor. Nasıl emin olabilirim?
Açık ara fark ile GTX1050Ti öneriyorum aralarındaki performans farkı gözle görülür şekilde youtubede incelemelerini izleyerek farkına varabilirsiniz.
Açık ara fark ile GTX1050Ti öneriyorum aralarındaki performans farkı gözle görülür şekilde youtubede incelemelerini izleyerek farkına varabilirsiniz.
Evet bayağı bir gezindim bakındım site site. İnanılmaz bir fark yok %15lik bir fark görünüyor gibi. Fiyat farkını bu kadar etkileyecek kadar önemli mi bu %15lik pay?

Elbette gözle görülebilcek kadar fark var. Ama 500₺'ye yakın arada fark var. Daha ucuzunu bulmaya çalışın. Abartılmayacak derken ben 500₺'lik kadar fark yok anlamında dedim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı